Kategorie Halloween

Článek
Halloweenská dekorace ze zavařovacích sklenic: Vyrobte si halloweenskou lucernu
Halloweenská dekorace ze zavařovacích sklenic: Vyrobte si halloweenskou lucernu K Halloweenu nepatří pouze vydlabané dýně a strašidelné rekvizity. 31. října vám nesmí na okně chybět ani halloweenská lucerna. Pokud rádi tvoříte, můžete si tuto halloweenskou dekoraci vyrobit sami. A to s využitím obyčejných zavařovacích sklenic, barev či obinadla.
Článek
Vyrobte si originální dýňovou dekoraci: Stačí stará punčocha, betonová směs a gumičky
Vyrobte si originální dýňovou dekoraci: Stačí stará punčocha, betonová směs a gumičky I se starou punčochou, betonovou směsí a několika gumičkami se dají dělat velké věci. Můžete si z nich vykouzlit originální podzimní dekoraci, která udělá parádu hned několik let po sobě. Řeč je konkrétně o dýni z betonu, kterou zvládne vyrobit opravdu každý. Tak směle do toho!
Článek
Těžce nemocná dívka dostala na Halloween místo sladkostí dárek, který překvapil všechny okolo!
Těžce nemocná dívka dostala na Halloween místo sladkostí dárek, který překvapil všechny okolo! Každý rodič v Americe, když pošle své dítě na Halloween na koledu, předpokládá, že si domů přinese koš plný sladkostí, nálepek a někdy i kartáček se zubní pastou. Jeden muž v Kalifornii však rozdával něco úplně jiného, co ostatním rodičům vyrazilo dech.
Článek
Halloweenské muffiny, které oživí každou slavnostní tabuli
Halloweenské muffiny, které oživí každou slavnostní tabuli Halloweenská noc je za dveřmi a k ní neodmyslitelně patří i pořádná halloweenská párty ve strašidelných kostýmech. Večer plný bubáků a duchů je vhodný doplnit i tématickou slavnostní tabulí, na které krásně vyniknou výtečné halloweenské muffiny. Už se vám také sbíhají sliny?
(6) Načíst více