Horoskop na 41. týden (9. 10. 2023 - 15. 10. 2023)

Co tě čeká tento týden? Užiješ si pořádnou romantiku, nebo tyhle dny prožiješ spíš pracovně? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Tento týden ti přinese spoustu nového. Ve většině případů, to bude změna k lepšímu, a to jak v osobním, tak v pracovním životě. Užívej si svůj úspěch a nenechej se rozhodit závistivým chováním některých lidí.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Poslední dobou nemáš zrovna dobrou náladu, nedaří se ti spousta věcí. Neutápěj se v tom, že ti zrovna nejde dobrá karta. Zkus se nějak rozveselit, kup si něco pěkného na sebe, co ti udělá radost. Uvidíš, že ti to aspoň trochu zvedne náladu.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Rodinná atmosféra nebude tento týden zrovna nejrůžovější. Budeš součástí nějakých konfliktů, ale nenechej se strhnout vyhrocenými emocemi. Raději zachovej chladnou hlavu a řeš problémy selským rozumem.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Celý týden tě bude provázet skvělá nálada. Hlavně o víkendu budeš mít chuť flirtovat a bezstarostně laškovat. Pokud je ve tvém okolí někdo, na koho bys chtěla zapůsobit, určitě toho využij. Jestli jsi ale zadaná, dávej pozor na partnerovu žárlivost, nyní by k ní měl pravděpodobně dobrý důvod!

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Poslední dobou jsi hodně zabraná do řešení své finanční situace. Dávej ale pozor na to, kde a před kým své záležitosti řešíš. Mohlo by se ti to pekelně vymstít, možná víc, než bys vůbec tušila. Buď raději opatrná!

Panna (23. 8. - 22. 9. )

S partnerem váš čeká pořádná hádka. Stůj si za svým názorem. Rozhodně se nechoď po pár minutách dusna omlouvat. Jen ho nechej chvilku podusit, ať si uvědomí svou chybu a přijde za tebou s omluvou.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Tento týden bude jako stvořený k nezávaznému flirtování. Příležitostí budeš mít víc než dost, ale určitě si dobře rozmysli, kdo bude tvým cílem. Jeden špatný výběr, a můžeš mít problémy se nechtěného nápadníka zbavit.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Občas máš pocit, že tvůj mozek nemá kapacitu, aby se učil něco nového. Není to pravda, ze začátku s tím možná budeš trošku bojovat, ale jinak tě moc překvapí, kolik toho zvládneš. Tak se toho neboj a pusť se do studia - ať už jazyků, nebo něčeho úplně jiného.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Ukaž všem, co v tobě je! Už před nějakým časem jsi začala svůj osobní projekt, ale dokončit se ti ho nepodařilo. Teď je ten správný čas, kdy bys měla ve svém úsilí pokračovat. Tvrdá práce se ti vyplatí, o tom nepochybuj!

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Občas až úzkostně lpíš na zavedených rituálech a bojíš se kdejaké malé změny. Měla by sis uvědomit, že ne každá změna je k horšímu. Zkus někdy vykročit ze své komfortní zóny a udělat občas něco jinak.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Někdy je potřeba si jen tak bezstarostně užít odpoledne na nákupech a kafíčkách s kamarádkou. Tento týden se ti takové volné odpoledne naskytne, tak neváhej ani vteřinu, vezmi kamarádku a vyrazte do města.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Nevrhej se do ničeho jen tak po hlavě! Všechno si dobře rozmysli, prober to všechno s rodinou. Přece jen víc hlav, víc ví. A zkušeností mají taky spoustu, tak jejich názor neber na lehkou váhu.

Autor:
Publikováno: 9. 10. 2023 15:43 Nahlásit obsah