Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Pravidla letní lásky: Držte se jich, jedině tak si užijete žhavý letní flirt bez následků

Pravidla letní lásky: Držte se jich, jedině tak si užijete žhavý letní flirt bez následků Zdroj: Shutterstock.com

Hřejivé sluneční paprsky, šplouchající moře, rozpálená pláž a rozbouřené hormony. Doba letních lásek je opět tu. Pokud jste nezadaná, klidně si ji užijte plnými doušky. Žhavý letní flirt však s sebou nese i spoustu rizik. Abyste si jej mohla vychutnat bez následků, není od věci, když budete myslet na následující jednoduchá pravidla.

Nezamilujte si, jinak budete mít zlomené srdce

Jedete na dovolenou k moři a jste single? Potom byste měla mít na paměti pravidlo číslo jedna, které zní: Nezamilujte se! Nemějte růžové představy o tom, že letní láska skončí dlouhodobým partnerským vztahem nebo dokonce manželstvím. Opak je pravdou.

Přistupujte ke své nové známosti jako ke žhavému letnímu flirtu, užívejte si po fyzické stránce, ale zapomeňte na city. Připravte se na to, že jenom výjimečně bude mít váš vztah pokračování. Jedině tak se nestane, že budete mít po konci dovolené zlomené srdce.

Víte, že? Statistiky říkají, že 94 procent letních lásek končí odjezdem z dovolené. Jenom v případě 6 procent párů můžeme mluvit o happyendu, protože letní flirt u nich přeroste v opravdový partnerský vztah.

Zdroj: Shutterstock.com

Mějte na paměti, že nejste jeho poslední a jediná

Žhavý letní flirt berte s rezervou a přistupujte k němu jako k jedné velké zábavě. Užívejte si společnost svého protějšku, ale rozhodně do svého letního románku nemíchejte city. Mějte na paměti, že váš plážový milenec pravděpodobně není svatý a nejspíš nejste jeho poslední ani jediná.

Chraňte se

I když berete antikoncepci, mějte při sobě také kondom. Svému plážovému milenci nepodléhejte bez ochrany, dáme ruku do ohně za to, že rozhodně není monogamní. Zvlášť na dovolené proto dbejte na zásady bezpečného sexu, protože zde platí vyšší riziko, že si domů přivezete pohlavně přenosnou nemoc. Jistota je zkrátka jistota.

O tom, co jste na dovolené zažila, raději pomlčte

Okouzlil vás na dovolené člověk, na kterého nemůžete zapomenout? Pokud jste zadaná a na dovolenou jste jela sama nebo s kamarádkou, o svém letním dobrodružství raději pomlčte a od svého stávajícího partnera rozhodně nerozváženě neodcházejte. Letní poblouznění za chvíli odezdí a vy se vrátíte zpátky do běžného života. Přece si jej nechcete pokazit, nebo ano?

Zdroj: Shutterstock.com

I když jste single, rozhodně nic nesdílejte na sociálních sítích

Vyrazila jste na dovolenou jako single, prožíváte zrovna letní lásku a jste omámená hormony? I tak nic o svém žhavém letním flirtu nesdílejte na svém facebookovém nebo instagramovém profilu. Později by vám tyto fotky připomínaly, jak jste se případně spálila. Navíc byste musela kvůli zveřejněným fotkám svým přátelům a své rodině zbytečně vysvětlovat, o co vůbec šlo.

Autor:
Publikováno: 3. 7. 2019 09:52 Nahlásit obsah