Lela Ceterová a Karlos Vémola mají druhé miminko. Narodil se jim syn Rocky

Lela Ceterová a Karlos Vémola mají druhé miminko. Narodil se jim syn Rocky Zdroj: Profimedia

Lela Ceterová a její snoubenec Karlos Vémola se dočkali druhého potomka. Ve středu 1. prosince slovenská playmate porodila v pražské porodnici Podolí synka Rockyho. Příchod chlapečka se však neobešel bez komplikací. Lela Ceterová totiž pár dnů před porodem dostala covid.

“Nejšťastnější okamžik byl pro mě, když jsem už konečně mohla držet svého synka Rockyho v náručí. Chci poděkovat celému týmu sestřiček, doktorů a primářovi MUDr. Hynkovi Heřmanovi z nemocnice @ustavpropeciomatkuadite za prvotřídní porod, který byl pro mě velmi psychicky náročný kvůli tomu, že jsem před pár dny dostala covid,” napsala šťastná Lela Ceterová na Instagram a připojila společné fotky se svým synkem Rockym.

Slovenské playmate Lele Ceterové a MMA zápasníkovi Karlosovi Vémolovi se narozením druhého děťátka splnil sen o velké rodině. Své dvouleté dceři Lilince totiž toužili dát mladšího sourozence a vyšlo toho. Malý Rocky přišel na svět těsně po druhých narozeninách své starší sestry. Carlos a Lela tak mohou od příštího roku slavit narozeniny svých dvou dětí klidně společně. 

“Velmi jsme se s Kajom těšili na tento krásný okamžik narození našeho druhého děťátka, ale kvůli covidu nemohl být u porodu. O to víc se těším na to, až budeme moct být spolu všichni čtyři. Doteď mě Karlos zahrnoval velkou dávkou síly a lásky to všechno zvládnout. Za toto ti chci moc poděkovat. Miluji tě. Chybíte mi s Lilinkou a už se za vámi těším domů,” vyznala se Lela bezprostředně po porodu synka Rockyho.

Hádáte správně, že snoubenci Lela Ceterová a Karlos Vémola svého syna pojmenovali po slavném filmovém zápasníkovi Rockym, kterého hrál hvězdný Sylvester Stallone. Lela a Karlos svému synkovi rovněž pořídili kočárek, který jen tak nikdo nemá. Jedná se totiž o dvojkočárek s korbičkou a sporťákem v černé barvě, na jejichž stříškách je potištěný sám Karlos Vémola.

“Jsem strašně spokojená s tímto dvojkočárkem, protože nejen miminko bude mít svou korbičku, ale i Lilinka bude mít svůj sporťák. Oba sourozence budu mít pěkně pokupě,” pochlubila se originálním kočárkem na Instagramu čerstvá dvojnásobná maminka Lela Ceterová.

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 2. 12. 2021 09:50 Nahlásit obsah