Kategorie Victoria beckham

Článek
Ty ale vyrostly! Podívejte se, jak se změnily děti celebrit
Ty ale vyrostly! Podívejte se, jak se změnily děti celebrit Možná vám to připadá jako nedávno, kdy Britney Spears porodila svého prvního syna, svět obletěly první snímky Suri Cruise a deníky se předháněly v tom, kdo víc zaplatí za snímky prvního společného dítěte Angeliny Jolie a Brada Pitta. Věřte tomu nebo ne, už je to nějaký ten pátek a všechny tyhle děti pěkně vyrostly.
Článek
New York fashion week jaro 2015: Nejlepší doplňky
New York fashion week jaro 2015: Nejlepší doplňky New York fashion week je týden módy, který probíhá v září. Světové metropole ožijí módou a milovnice trendů se tohoto týdne nemůžou dočkat. Přinášíme nejlepší doplňky ze sezóny Jaro 2015.
Článek
Neuvěřitelné proměny celebrit aneb důkaz, že hezké zuby změní celý obličej
Neuvěřitelné proměny celebrit aneb důkaz, že hezké zuby změní celý obličej Zatímco nás trápí nečistá pleť, špatná kvalita vlasů a křivé zuby, ani celebrity nebyly vždy dokonalé. Popravdě, o tváře některých z nich bychom ani okem nezavadili. Sledujte na fotografiích neuvěřitelné proměny celebrit, které jsou pořízeny před a po úpravě zubů.
Článek
Celebrity s dětmi
Celebrity s dětmi Sledovat celebrity s malými ratolestmi je prostě zábavné a ještě zábavnější je pozorovat v jejich tvářích rysy slavných rodičů. Pokochejte se nad celebritami s dětmi v naší galerii!
Článek
Tak šel čas se Spice Girls
Tak šel čas se Spice Girls Spice Girls. V druhé polovině 90. let 20. století této jedné z nejúspěšnějších dívčích kapel, která lámala žebříčky světových hitparád, ležel u kolenou takřka celý svět. Vzpomínáte si na ně ještě?
Článek
Šílené diety slavných
Šílené diety slavných Grepy, dětské kašičky, losos, sója. Co stojí za reprezentativními postavami celebrit? To se dozvíte právě dnes.
Článek
Celebrity, které mají zkušenost s anorexií
Celebrity, které mají zkušenost s anorexií Jsou krásné, hubené a celý svět k nim vzhlíží. Jsou to však ty, které za svou štíhlost tvrdě pykaly. O kom je řeč?
Článek
5 nejpopulárnějších účesů všech dob
5 nejpopulárnějších účesů všech dob Není nic zvláštního na tom, že se spousta z nás inspiruje stylem našich oblíbených celebrit. Nejvíce se napodobují právě hvězdné účesy – od střihů až po barvu. Přiznejte se – už jste někdy přišla ke kadeřnici s…
Článek
Victoria Beckham sklidila úspěch za svou novou kolekci
Victoria Beckham sklidila úspěch za svou novou kolekci Na kolekci jaro/léto 2013 si dala Victoria záležet. Spoustu času strávila se svými zákaznicemi rovnou na třech kontinentech- Severní Americe, Asii a Evropě, aby jim dala to, co přesně požadují. Svoji novou kolekci představila na týdnu Fashion Week v New Yorku.
(1) Načíst více