Kategorie Victoria beckham

Článek
Ty ale vyrostly! Podívejte se, jak se změnily děti celebrit
Ty ale vyrostly! Podívejte se, jak se změnily děti celebrit Možná vám to připadá jako nedávno, kdy Britney Spears porodila svého prvního syna, svět obletěly první snímky Suri Cruise a deníky se předháněly v tom, kdo víc zaplatí za snímky prvního společného dítěte Angeliny Jolie a Brada Pitta. Věřte tomu nebo ne, už je to nějaký ten pátek a všechny tyhle děti pěkně vyrostly.
Článek
New York fashion week jaro 2015: Nejlepší doplňky
New York fashion week jaro 2015: Nejlepší doplňky New York fashion week je týden módy, který probíhá v září. Světové metropole ožijí módou a milovnice trendů se tohoto týdne nemůžou dočkat. Přinášíme nejlepší doplňky ze sezóny Jaro 2015.
Článek
Celebrity s dětmi
Celebrity s dětmi Sledovat celebrity s malými ratolestmi je prostě zábavné a ještě zábavnější je pozorovat v jejich tvářích rysy slavných rodičů. Pokochejte se nad celebritami s dětmi v naší galerii!
Článek
Tak šel čas se Spice Girls
Tak šel čas se Spice Girls Spice Girls. V druhé polovině 90. let 20. století této jedné z nejúspěšnějších dívčích kapel, která lámala žebříčky světových hitparád, ležel u kolenou takřka celý svět. Vzpomínáte si na ně ještě?
Článek
Celebrity, které mají zkušenost s anorexií
Celebrity, které mají zkušenost s anorexií Jsou krásné, hubené a celý svět k nim vzhlíží. Jsou to však ty, které za svou štíhlost tvrdě pykaly. O kom je řeč?
Článek
Nejlépe oblékané ženy světa
Nejlépe oblékané ženy světa Jejich styl je od minimalistického přes zdobený, disponují krátkými vlasy i bohatou hřívou, jsou to herečky, zpěvačky, političky a jedna princezna. Kdo tedy patří mezi nejlépe oblékané ženy na světě?