Lucii Bílou překvapil neznámý ctitel. Před dveřmi domu jí nechal speciální dárek

Lucii Bílou překvapil neznámý ctitel. Před dveřmi domu jí nechal speciální dárek Zdroj: idnes

Lucie Bílá před pár dny zažila velmi milé překvapení, o kterém se s ostatními podělila na svém Instagramu. Tato nejoblíbenější česká zpěvačka objevila před vchodovými dveřmi svého domu speciální dárek, který jí vlastnoručně vyrobil neznámý ctitel. Co bylo obsahem balíčku? Hřejivý, ručně pletený svetr.

Zpěvačka Lucie Bílá zůstává navzdory současné situaci stále pozitivně naladěná. O svou pozitivní energii se ráda veřejně dělí s ostatními, a to i na svém instagramovém profilu. Česká zpěvačka nyní své fanoušky potěšila velmi krásným příběhem, který zažila před pár dny přímo před vchodem svého domu v Otvovicích.

“Obdivuji lidi, kteří v této době myslí na druhé... Dnes mi přinesl domů dárek jeden milý člověk a ani nečekal na poděkování... Než jsem vyběhla z domu, byl prostě pryč... A přitom bych mu tak ráda řekla, že v jeho nádherném svetru, který mi upletl, budu schoulená jak v teplounké dece celý den a budu mu v duchu děkovat, že na mě myslel…” napsala Lucie Bílá na svém Instagramu a zároveň poslala vzkaz neznámému člověku, který ji tak mile obdaroval.

Ke svému instagramového vzkazu tato česká zpěvačka přidala fotku, na které má oblečený právě darovaný svetr, který nečekaně našla přede dveřmi. Tento měkký a hřejivý kousek má šedou barvu a je zpracován vskutku mistrně. Je jasné, že tajný ctitel jej pro Lucii Bílou pletl s láskou a perfektně se trefil také do zpěvaččiny velikosti.

Lucie Bílá má z nečekaného dárku, který obdržela, obrovskou radost. Proto se rozhodla, že toto pěkné gesto pošle dál a udělá vybraným fanouškům radost dárkem ze svého e-shopu. “Napište mi, kdy jste nečekaně udělali radost někomu vy. Do neděle vyberu 10 z vás a pošlu svůj náhrdelník 3 Perly... Jsem s vámi... L.,” napsala Lucie Bílá, která má za každé situace srdce na pravém místě.

Autor:
Publikováno: 23. 2. 2021 15:45 Nahlásit obsah