Jaká znamení se k sobě nehodí? Podívejte se, s kým vám to klapat moc nebude

Jaká znamení se k sobě nehodí? Podívejte se, s kým vám to klapat moc nebude Zdroj: Shutterstock

Ať už chceme nebo ne, to v jakém jsme se narodili znamení, nás ovlivňuje celý život. Jinak tomu ani není v partnerských vztazích, tak se dnes pojďme podívat na to, jaká znamení se k sobě dokonale hodí a která naopak by se do společného vztahu raději ani neměla pouštět.

Beran

Berani jak už samo znamení napovídá, jsou ohnivé znamení, které je plné energie a nadšení, což pro křehkou duši Raka nebude to pravé ořechové. Beran je tvrdší znamení, které k sobě potřebuje někoho stejné silného a to právě Rak není. Beranům by připadal nudný a příliš přecitlivělý. Životní tempo Berana by neustály ani zdrženlivé Váhy. Také Kozoroh pro Berana nebude ideálním partnerem, protože Beran má svůj vlastní pohled na svět, který by mu Kozoroh svou realističností pokazil.

Býk

Býci si občas nesednou se Lvy, kteří chtějí být obdivováni. Naopak Býci potřebují k sobě někoho, kdo jim bude zcela oddaný a to je hlavní kámen úrazu, protože Lvi tomuto přání nedokážou vyhovět. Dalším znamením, které je pro Býka nevhodné, jsou Štíři. Ne proto, že by měli špatné vlastnosti, ale spíše proto, že v nich Býk uvidí něco, co jemu schází a moc dobře si to uvědomuje. Také Vodnáři svými vzdušnými zámky a plánováním nesplnitelného budou zemské Býky rozčilovat.

Blíženci

Blíženci si nebudou příliš rozumět se Střelci, kteří mají sice podobný pohled na svět, ale stejně jako Blíženci i oni neustále mění své názory a dokonce i nálady, což obě znamení bude přivádět k šílenství. Kvůli této nestabilitě potřebují k sobě Blíženci někoho, kdo jim dá pocit jistoty, bohužel tu nenajdou ani u Ryb. Ryby jim spíše dodávají pocit strachu a dramatičnosti.

Zdroj: Shutterstock

Rak

Možná se na první pohled bude zdát, že vztah mezi Rakem a Váhami je perfektní, nenechte se však zmást. Postupem času budou Raci postrádat soucit i porozumění. Raci potřebují být těmi, kterým je láska toho druhého neustále dokazována, což jim u pro ně chladných Kozorohů bude chybět. Rak je také citlivá duše, která by náturu tvrdohlavého Berana jen těžko ustála.

Lev

Lev potřebuje k sobě někoho, kdo jej bude obdivovat a vzhlížet k němu, což mu hrdí Štíři nikdy nedopřejí. To stejné mu bude také chybět u Býka, protože je stejně tvrdohlavý jako Lev a navíc bere Lva za všech okolností jako sobě rovného. To se Lvovi moc líbit nebude, rád je totiž hrdinou, po kterém druzí touží. Vodnáři mu sice dodají pocit obdivu, na druhou stranu ale Lvovi zase budou Vodnáři připadat příliš tvrdohlaví a dětinští.

Panna

Panny jsou odjakživa perfekcionistky a bohémský život Střelců, kteří nad svými činy příliš nepřemýšlejí, je doslova irituje. Panny jsou také racionalistky a snílkovské Ryby je dokážou zaskočit tím, že často utíkají do svých představ před reálným světem.

Zdroj: Shutterstock

Váhy

I přesto, že nejsou Váhy nijak průbojné, čas od času by i ony rády projevily svůj názor a právě to jim nedokážou poskytnout Kozorohové. Váhy mají také vše do detailů naplánované a vztah s Beranem by jim tuto dokonalou harmonii jen rozdupal. Váhy vedle sebe potřebují silnou osobnost, která je bude chránit a pečovat o ně, což vztah s Rakem bude přesný opak. Ti romantická gesta a projevy lásky potřebují natolik, až by to bylo pro Váhy spíše otravné než roztomilé.

Štír

Štíři společně s Vodnáři mají rádi svobodu, nevázanost i divokost. To je něco, co tyto dvě znamení k sobě možná pojí, na druhou stranu jim ve společném vztahu bude chybět pocit jistoty a důvěry. U Býků zase Štír uvidí ty vlastnosti, které postrádá a kvůli tomu se bude cítit méněcenný. Štír je rád, když může být ten, co vztah vede, a ve společném soužití se Lvem se tyto dvě silné osobnosti budou přít.

Střelec

Ryby jsou pro Střelce, který si rád život užívá plnými doušky někým, kdo je na něj až příliš vážný a nudný. Střelci jsou prostě živel, který potřebuje občas trošku zklidnit, a to mu bohužel nedokážou dát Blíženci, protože i ti jsou nestálí a často své názory i postoje mění. Ani Panny nejsou nejvhodnější volbou partnera. Panny Střelcovo rychlé nadšení dokážou pěkně zpražit a ve výsledku se bude Střelec cítit jako dítě, které dostalo vyhubováno.

Zdroj: Shutterstock

Kozoroh

Pro Kozorohy je naprosto nepochopeným znamením Beran se svojí horkou hlavou, se kterou se pouští do všeho bez rozmyšlení. Kozoroh potřebuje ve vztahu trochu více prostoru, který mu Váhy ubírají, alespoň on to tak cítí. Kozoroh není ten typ člověka, který by své city dával světu najevo, což nebude korespondovat s povahou Raka, který rád projevuje svou lásku nejokázalejším způsobem.

Vodnář

Vodnáři berou Býka jako někoho, kdo je na ně až příliš upnutý a nedává mu dost volnosti. Lva nemá cenu do něčeho nutit, musí si on sám říct, že to chce a také to udělá, jen svým vlastním tempem, což Vodnáře dovádí přímo k šílenství. Vodnář potřebuje k sobě někoho, o koho by mohl pečovat, jenže u Štíra bude tento pocit postrádat a bude se cítit nepotřebný a nechtěný.

Ryby

Ryby jsou citlivými dušemi, které mají rády věci i budoucnost naplánovány a Blíženci, kteří své rozhodnutí mění z minuty na minutu, jim tyto plány budou jen kazit. Ve vztahu s Pannou se budou Ryby cítit jako ve vězení, ve kterém se musejí přizpůsobit něčemu, co vůbec nechtějí a pomalu ale jistě ztrácí samy sebe. Ani Střelci nebudou tou nejlepší volbou, protože ti Rybám připadají příliš přelétaví, nestálí a také se nedokážou svému partnerovi otevřít.

Pochopitelně nejde tvrdit, že by lidé spolu nedokázali vyjít jen proto, že se narodili ve znamení, která se k sobě nehodí. Vše také záleží na každém člověku, na jeho povaze a postoji s jakým ke vztahu přistupuje.

Autor:
Publikováno: 17. 2. 2022 16:54 Nahlásit obsah