Příjemná změna v Česko Slovensko má talent: V porotě usednou dvě nové porotkyně

Příjemná změna v Česko Slovensko má talent: V porotě usednou dvě nové porotkyně Zdroj: Shutterstock

Oblíbená televizní show Česko Slovensko má talent vstupuje do nové sezóny s velmi překvapivými změnami. K porotkyním Martě Jandové a Dianě Mórové se přidají dvě další talentované ženy. Podle nás se výběr nových porotkyň opravdu povedl na výbornou!

Populární talentová show Česko Slovensko má Talent přináší do nové sezóny nejen nové epizody, ale také velké změny v porotě. Známé tváře Marta Jandová a Diana Mórová dostanou nové kolegyně. Zajímá vás koho? 

Novými porotkyněmi Česko Slovensko má talent budou slovenská zpěvačka Mária Čírová a česká herečka a zpěvačka Eva Burešová. Pro zajímavost – Eva Burešová odstartovala svou kariéru právě v této soutěži, a tak se vrací na místo, kde to pro ni všechno začalo.

„Na návrat do Česko Slovensko má talent se velmi těším. Je úžasné vidět nové talenty a být znovu součástí tohoto projektu. Od mé první účasti v show jsem získala mnoho zkušeností a věřím, že mohu show nabídnout něco nového,“ řekla Eva Burešová.

Podle slovenského portálu Koktejl.sk se diváci mohou těšit na více různorodých názorů a novou dynamiku v porotcovském křesle. Jelikož se budou Marta Jandová a Diana Mórová střídat s novými porotkyněmi, má to do pořadu přinést větší rozmanitost a napětí. 

„S příchodem nové série Česko Slovensko má Talent přichází i dvě nové tváře do poroty – Mária Čírová a Eva Burešová. u Čírovou a Evu Burešovou. Věříme, že jejich přítomnost přinese do naší show nový rozměr a ještě více vzrušení,“ oznámila TV JOJ pro Koktejl.sk. 

Nastanou ještě nějaké další změny ohledně mužské poroty nebo moderátorů? Nemusíte se rozhodně bát. Mužská část poroty, kterou tvoří Jaro Slávik a Jakub Prachař, zůstává nezměněna, stejně jako moderátorská dvojice Jasmina Alagič a David Gránský.

Natáčení televizní show Česko Slovensko má talent začíná ve druhé půlce letošního června. Na podzim se můžete těšit na 14 epizod a jedno živé finále.

Zdroj: Koktejl.azet.sk, Interez.sk
Autor:
Publikováno: 19. 6. 2024 09:46 Nahlásit obsah
Témata: Art/Kultura