Moderátor Libor Bouček ukázal na Instagramu tvář svého novorozeného syna: Na koho vám Albert přijde podobný?

Moderátor Libor Bouček ukázal na Instagramu tvář svého novorozeného syna: Na koho vám Albert přijde podobný? Zdroj: Shutterstock

Oblíbený moderátor Libor Bouček se 16. února stal hrdým tatínkem. Syna Alberta mu porodila jeho manželka Gabriela Boučková. Albert roste jako z vody a už teď dělá svým rodičům obrovskou radost. Libor Bouček se svým chlapečkem pochlubil také na Instagramu, kde zveřejnil synkovu tvář. Přijde vám Albert podobný na tatínka, nebo na maminku?

Je to více než dva týdny, co oblíbený moderátor Libor Bouček a jeho manželka, bývalá miss Gabriela Boučková přivítali na svět svého prvorozeného syna Alberta. O tom, co pro ně jejich chlapeček znamená, se ostatně Libor Bouček ihned po jeho narození něžně rozepsal na svém Instagramu.

“To naše jaro začalo 16. února sedm minut před desátou večer. Viděl jsem to. Intenzitu těch okamžiků plně nikdy nevystihnu. Ale bez nadsázky probudí se v člověku nový rozměr lásky. K mojí ženě. K životu. A hlavně k němu. Syn. Prvorozený. Pokračovatel. Třeba jednou v dresu Sparty chytí penaltu loučícímu se Mbappemu, třeba něco vynalezne, třeba pobaví plný sál a třeba jednou bude prožívat stejné emoce jako jeho táta teď,” uvedl dojemně na své instagramovém profilu novopečený táta Libor Bouček.

Oblíbený moderátor a jeho žena Gabriela byli následně zavaleni obrovskými gratulacemi k narození potomka. Nyní se Libor Bouček s manželkou rozhodli, že veřejně ukážou také synkovu sladkou tvářičku. “První dva týdny společného života. S láskou. Doma. V teple. S optimismem. A ve zdraví,” napsala Gabriela Boučková k roztomilé fotce svého dvoutýdenního Alberta.

Pro moderátora Libora Boučka je rok 2021 v osobním i pracovním životě přelomovým. Po 15 letech opustil coby moderátor rádiovou stanici Evropa 2 a stal se tváří CNN Prima NEWS, kde uvádí pořad Nový den. Co je pro Libora Boučka ještě podstatnější, 16. února 2021 mu jeho žena Gabriela porodila právě synka Alberta.

Gabriela Boučková je bývalá miss, která se za Libora Boučka provdala v roce 2019. Oblíbený moderátor byl před tímto manželstvím ženatý ještě dvakrát, a to s moderátorkou Mariannou Ďurianovou a následně s tenistkou Janou Hlaváčkovou. Tato manželství však byla bezdětná a Libor Bouček se až nyní dočkal svého vysněného dítěte.

Autor:
Publikováno: 8. 3. 2021 14:00 Nahlásit obsah