Kategorie Fotka

Článek
Chcete vědět, kdo si pravidelně prohlíží váš profil? Sociální sítě vám nabízí tuto jednoduchou možnost
Chcete vědět, kdo si pravidelně prohlíží váš profil? Sociální sítě vám nabízí tuto jednoduchou možnost Téměř každý uživatel Facebooku či jiných sociálních sítí si alespoň jednou zahrál na takového malého stalkera. Sedneme si k počítači nebo vezmeme mobil do ruky a i několikrát denně si prohlížíme profil určité osoby, která se nám třeba líbí. Je tedy pochopitelné, že ani náhodou nestojíme o to, aby to věděla.
Článek
Matka byla v šoku, když viděla fotku svého syna z dovolené. Vidíte to i vy?
Matka byla v šoku, když viděla fotku svého syna z dovolené. Vidíte to i vy? Většina z nás už na dovolenou jenom vzpomíná a se zájmem a nostalgií si prohlížíme společné fotografie. Ať už jsme si užívali dny zaslouženého odpočinku a pohody kdekoliv, vždy se najde na našich fotkách něco, čeho jsme si při jejich pořizování možná ani nevšimli. Tak tomu bylo i v tomto případě.
Článek
Podvádět manželku se nevyplácí. Své o tom ví tento muž
Podvádět manželku se nevyplácí. Své o tom ví tento muž Na seznamkách se najdou jak nezadaní, tak i ženatí muži, kteří hledají povyražení mimo manželskou postel. To platí i o ženách, které hledají nezávazný flirt. Tento muž se snažil pomocí seznamky podvést svou ženu a podcenil jeden detail. A to se mu vymstilo!
Článek
Jak dnes žijí chlapci ze známé fotografie, která obletěla internet? Jeden z nich poslal do vesmíru raketu
Jak dnes žijí chlapci ze známé fotografie, která obletěla internet? Jeden z nich poslal do vesmíru raketu Jen málokomu, kdo pravidelně navštěvuje sociální sítě, unikla tato fotografie, která zachycuje čtveřici kamarádů sedících u stolu s poměrně znuděnými výrazy. S touto fotografií se vytvořilo několik vtipných obrázků, které internetový svět obletěly několikrát. Kdo vlastně jsou ale tito chlapci a jak vypadají dnes?
Článek
Zveřejnil fotografii své přítelkyně na Twitteru. Nevšiml si ale drobného detailu nad postelí
Zveřejnil fotografii své přítelkyně na Twitteru. Nevšiml si ale drobného detailu nad postelí Když 22letý Maison Vallance z amerického Tennessee zveřejnil na sociální síti Twitter fotku své přítelkyně Meghan, nečekal, že se kvůli malému detailu strhne takový povyk.
Článek
Matka nevědomky vyfotila v blízkosti své dcerky nebezpečné zvíře. Od smrti ji dělily centimetry
Matka nevědomky vyfotila v blízkosti své dcerky nebezpečné zvíře. Od smrti ji dělily centimetry Poslední věc, kterou by některý z rodičů chtěl udělat, je vystavit své dítě jakémukoliv nebezpečí. Mnohým z nás nedá spát vědomí, jaké nástrahy ve světě na naše milované ratolesti čekají.
Článek
Pamatujete na šaty, které rozdělily internet na dva tábory? Teď se řeší barva těchto tenisek!
Pamatujete na šaty, které rozdělily internet na dva tábory? Teď se řeší barva těchto tenisek! Pamatujete si ještě na šaty, které dokázaly rozdělit uživatele sociálních sítí na dva tábory? Někteří z nich tvrdili, že jsou šaty černo-modré, jiní byli přesvědčeni o tom, že jsou bílo-zlaté. V posledních dnech se objevilo opět něco podobného, ovšem v hlavní roli jsou nyní tenisky.
Článek
Točící se nebe Lincolna Harrisona
Točící se nebe Lincolna Harrisona Rotující hvězdné nebe nad krásnou noční krajinou s nádechem impresionismu. Takto by se stručně daly popsat snímky fotografa Lincolna Harrisona, který svým uměním uchvátil spoustu lidí.