Zdravotní sestra ukazuje rodině novorozeně. To, co se dělo za ní, neměl nikdo vidět

Zdravotní sestra ukazuje rodině novorozeně. To, co se dělo za ní, neměl nikdo vidět Zdroj: kidspot.com

Všichni novopečení rodiče se rádi chlubí fotkou svého narozeného dítěte. Jinak tomu nebylo ani v tomto případě. Sestřička z porodnice ukazuje rodině jejich novorozeně a ti si jej vyfotí. Později si ale všimnou toho, co si na první fotce svého dítěte asi nepřáli vidět.

Rodiče miminka fotku ihned zveřejnili na Facebooku. Vůbec netušili, že vyvolá takový ohlas u jejich přátel. Ti si totiž kromě novorozeňátka všimli toho, co je za sestřičkou a byli zděšeni, stejně jako samotní rodiče, když se pozorně podívali.

Obrázek sdílela facebooková stránka Bubs Warehouse International, která k němu napsala: “Někteří lidé tak moc spěchají, že pak na Facebook zveřejní obrázek dítěte, ale zapomenou z něj před odesláním odstranit některé věci.”

Zdroj: kidspot.com TIP: Podívejte se, jak reagoval tygr na bříško nastávající maminky, která se s ním chtěla vyfotit.

Pozorně si prohlédněte levý roh fotografie. V pozadí leží na porodním sále maminka s roztaženýma nohama. A to novopečený tatínek chtěl jenom ukázat svého potomka a netušil, že zároveň vyfotil svou ženu v tak delikátní situaci. Sice to k životu a zrození dítěte patří, ale je to intimní chvíle každé ženy, která má zůstat v soukromí.

Máte i vy nějakou vtipnou fotku? Podělte se s námi o ni v komentářích níže! 

Autor:
Publikováno: 13. 3. 2020 15:10 Nahlásit obsah