Kategorie Novorozeně

Článek
Tato těhotná žena zemřela při autonehodě. Během pohřbu pozůstalí uslyšeli dětský pláč
Tato těhotná žena zemřela při autonehodě. Během pohřbu pozůstalí uslyšeli dětský pláč Za život se nám stane nespočet nevysvětlitelných věcí, které by si dokázal jen těžko někdo vymyslet. Ovšem to, co se stalo na tomto pohřbu, nejspíš nic a nikdo nepředčí.
Článek
Zdravotní sestra ukazuje rodině novorozeně. To, co se dělo za ní, neměl nikdo vidět
Zdravotní sestra ukazuje rodině novorozeně. To, co se dělo za ní, neměl nikdo vidět Všichni novopečení rodiče se rádi chlubí fotkou svého narozeného dítěte. Jinak tomu nebylo ani v tomto případě. Sestřička z porodnice ukazuje rodině jejich novorozeně a ti si jej vyfotí. Později si ale všimnou toho, co si na první fotce svého dítěte asi nepřáli vidět.
Článek
Tatínek přišel na jednoduchý trik, jak utišit uplakané miminko: Pomocí posvátné mantry óm
Tatínek přišel na jednoduchý trik, jak utišit uplakané miminko: Pomocí posvátné mantry óm Každý, kdo má děti, ví, jak je těžké utišit uplakané miminko. Rodiče zkouší všechno možné pro to, aby se jejich novorozeňátko zklidnilo. Někomu výborně zabírá zvuk vysavače, fénu nebo dokonce sekačky na trávu. Americký táta Daniel Eisenman si zase nemůže vynachválit posvátnou mantru óm, díky které se jeho dcerka Divine ztiší už za několik sekund.
Článek
Tatínci, kteří poprvé spatří své miminko. Momenty, které rozněžní každého
Tatínci, kteří poprvé spatří své miminko. Momenty, které rozněžní každého Příchod miminka na tento svět je pro rodiče obrovským darem a požehnáním v jednom. Jen těžko bychom dokázali popsat, co v tu chvíli novopečení rodiče cítí. Jedno je však jisté, slovy to lze jen těžko vyjádřit. Tohle se prostě nepochopí, dokud se to neprožije na vlastní kůži.
Článek
Nechala svou dceru několik hodin v autosedačce. Ta po příjezdu domů dostala záchvat
Nechala svou dceru několik hodin v autosedačce. Ta po příjezdu domů dostala záchvat Každý rodič nám dá jistě za pravdu, že není nic horšího, než se dívat na své vlastní dítě, jak bojuje o život a my mu nemůžeme nijak pomoci. Byla to nešťastná shoda náhod, kterou musela 4. dubna tohoto roku zažít 28letá Kirsti Clarková se svým manželem Christopherem.
Článek
Finská miminka spí v krabicích. Jejich matky by neměnily
Finská miminka spí v krabicích. Jejich matky by neměnily Kdybyste svým známým řekla, že vaše miminko spí v papírové krabici, klepali by si nejspíš na čelo. Jenže ve Finsku jde o všeobecný standard, nad kterým se nikdo nepodivuje. Finská miminka prostě tráví prvních pár týdnů v papírovém boxu, který je doplněn o matraci. Až z krabice odrostou, rodiče pro ně hledají jinou alternativu – nejčastěji postýlku.
Článek
I tatínkové si mohou dopřát volno navíc. Otcovská dovolená je od roku 2018 realitou
I tatínkové si mohou dopřát volno navíc. Otcovská dovolená je od roku 2018 realitou V tuto chvíli by měli zbystřit všichni muži a především budoucí tatínkové. Nemožné se stalo skutečností a od 1. února 2018 budou novopečení tatínci moci zůstat sedm dní se svou milovanou partnerkou a malým drobečkem doma.
(9) Načíst více