Monika a Leoš Mareš mají už dceru Alex doma. Hvězdný pár zdokumentoval cestu z porodnice

Monika a Leoš Mareš mají už dceru Alex doma. Hvězdný pár zdokumentoval cestu z porodnice Zdroj: Profimedia

Módní stylistka Monika Marešová a její manžel Leoš Mareš jsou v současnosti snad nejsledovanějším českým párem. Před týdnem se jim totiž narodilo společné miminko. Postupně veřejnosti odhalili jeho pohlaví a jméno. S malou Alex si již doma užívají rodinné pohody. Nezapomněli však na sociálních sítích ukázat, jak probíhala cesta z porodnice.

Ve čtvrtek 10. března 2022 se manželům Monice a Leošovi Marešovým narodil první společný potomek. Na svět vykoukla krásná a zdravá holčička, které dali jméno Alex.

Po týdnu v porodnici si novopečená maminka Monika se svým manželem Leošem odvezli již malou Alex domů. A cestu z porodnice neopomněli na památku zdokumentovat. Některé snímky ukázali na sociálních sítích i svým fanouškům.

Monika Marešová v sobotu 19. března postovala v rámci svých instagramovým stories nádherné rodinné selfie z nemocničního výtahu. Na fotce je vidět malou Alex, jak spokojeně spinká ve vajíčku.

Módní stylistka se rovněž pochlubila Alexinou první jízdou autem a také ukázala, jak její týdenní holčička spokojeně odpočívá doma v postýlce pod pletenou dečkou.

“Už pár dní mám holky doma. Díky @porodniceapolinar,” napsal na svém Instagramu také hvězdný moderátor Leoš Mareš pod fotku, na které si svou novorozenou dcerku odnáší z Porodnice U Apolináře.

Zdroj: Instagram.com/leosmares, Instagram.com/monikamaresova
Autor:
Publikováno: 21. 3. 2022 08:39 Nahlásit obsah