Kategorie Leoš Mareš

Článek
Leoš Mareš učí svou dceru Alex fandit sešívaným. Jejich nadšení však tentokrát fotbalové Slavii nepomohlo
Leoš Mareš učí svou dceru Alex fandit sešívaným. Jejich nadšení však tentokrát fotbalové Slavii nepomohlo Leoš Mareš vychovává ze své několikaměsíční dcerky Alex fotbalovou fanynku. Hvězdný moderátor před pár dny zveřejnil na svém instagramovém profilu fotku, na které má oblečený sešívaný slavistický dres a fandí během utkání svému oblíbenému fotbalovému týmu. I malá Alex se snažila a fandění svého táty věrně napodobovala.
Článek
Monika Marešová má 3 měsíce po porodu postavu snů. Přiznala, že je již na své původní váze
Monika Marešová má 3 měsíce po porodu postavu snů. Přiznala, že je již na své původní váze Módní influencerka Monika Marešová a hvězdný moderátor Leoš Mareš přivítali letos 10. března svého prvního společného potomka. Je to už více než 3 měsíce, co se rozplývají ze své roztomilé dcerky Alex. Leoš Mareš se však na sociálních sítích pochlubil také aktuální postavou své manželky, která 3 měsíčně po porodu vypadá neskutečně.
Článek
Dcera Leoše Mareše je v 10 týdnech velmi upovídané miminko. Oblíbený moderátor sdílel video, které vás rozněžní
Dcera Leoše Mareše je v 10 týdnech velmi upovídané miminko. Oblíbený moderátor sdílel video, které vás rozněžní Moderátor Leoš Mareš se před 10 týdny stal trojnásobným tátou. Jeho manželka Monika mu porodila roztomilou dcerku Alex, která se evidentně velmi potatila. Jak dokazuje video, které Leoš Mareš sdílel na svém Instagramu, malá Alex je neskutečně upovídaná. Po kom asi?
Článek
Tereza Kerndlová bez make-upu: I bez šminek vypadá skvěle
Tereza Kerndlová bez make-upu: I bez šminek vypadá skvěle Zpěvačka a influencerka Tereza Kerndlová sdílela na Instagramu video, ve kterém popřála svému tátovi Laďovi Kerndlovi krásné narozeniny. Ve videu se zároveň odvážně předvedla bez make-upu. Nutno podotknout, že Tereza Kerndlová i bez nánosu líčidel vypadá skvěle. Ostatně, posuďte sami.
Článek
Leoš Mareš vzal dceru Alex poprvé ke kadeřníkovi. Jste správný táta, ocenili jej fanoušci
Leoš Mareš vzal dceru Alex poprvé ke kadeřníkovi. Jste správný táta, ocenili jej fanoušci Moderátor Leoš Mareš vyrazil den před svými 46. narozeninami k holiči. Nebyl ale sám. Doprovod mu dělala jeho dcerka Alex, která byla u kadeřníka vůbec poprvé. Podívejte se, jak jim to oběma slušelo.
Článek
Leoš Mareš ukázal společnou fotku s dcerou Alex. Holčička se potatila, shodují se lidé
Leoš Mareš ukázal společnou fotku s dcerou Alex. Holčička se potatila, shodují se lidé Leoš Mareš se 10. března stal již trojnásobným tátou. Z předchozího manželství má dva syny, do třetice se dočkal holčičky, kterou mu porodila manželka Monika. Pyšný tatínek ukázal na Instagramu společnou fotku s dcerou Alex, která má právě dva týdny. Sluší jim to společně, co říkáte?
Článek
Monika a Leoš Mareš mají už dceru Alex doma. Hvězdný pár zdokumentoval cestu z porodnice
Monika a Leoš Mareš mají už dceru Alex doma. Hvězdný pár zdokumentoval cestu z porodnice Módní stylistka Monika Marešová a její manžel Leoš Mareš jsou v současnosti snad nejsledovanějším českým párem. Před týdnem se jim totiž narodilo společné miminko. Postupně veřejnosti odhalili jeho pohlaví a jméno. S malou Alex si již doma užívají rodinné pohody. Nezapomněli však na sociálních sítích ukázat, jak probíhala cesta z porodnice.
Článek
Monika Marešová porodila. Oblíbený moderátor Leoš Mareš má do třetice dceru
Monika Marešová porodila. Oblíbený moderátor Leoš Mareš má do třetice dceru Manželé Marešovi se ve čtvrtek 10. března dočkali prvního společného potomka. Jak informoval oblíbený moderátor na Instagramu, jeho manželka Monika Marešová porodila holčičku. Jméno novorozeného děvčátka si slavný pár prozatím nechává pro sebe.
Článek
Celebrity v radostném očekávání: Kdo bude mít v roce 2022 miminko?
Celebrity v radostném očekávání: Kdo bude mít v roce 2022 miminko? Pro některé slavné české páry je rok 2022 obzvlášť přelomový. V tomto roce se samými dvojkami se jim má totiž narodit miminko. Někdo přivítá do rodiny již několikátý přírůstek, někdo se stane rodičem úplně poprvé. Které české celebrity jsou tedy v roce 2022 v radostném očekávání?
(1) Načíst více