Leoš Mareš vzal dceru Alex poprvé ke kadeřníkovi. Jste správný táta, ocenili jej fanoušci

Leoš Mareš vzal dceru Alex poprvé ke kadeřníkovi. Jste správný táta, ocenili jej fanoušci Zdroj: Profimedia

Moderátor Leoš Mareš vyrazil den před svými 46. narozeninami k holiči. Nebyl ale sám. Doprovod mu dělala jeho dcerka Alex, která byla u kadeřníka vůbec poprvé. Podívejte se, jak jim to oběma slušelo.

“Tak jsme byli poprvé u kadeřníka. Zatím tedy jenom já. Doma potřebovali pohlídat, tak jsem ji vzal s sebou,” napsal moderátor na Instagramu a připojil všeříkající foto. 

Leoš Mareš na snímku sedí v kadeřnickém křesle a jako správný milující tatínek má svou měsíční dceru Alex na klíně. Za jeho otcovský přístup se mu na sociálních sítích dostalo náležité pochvaly.

“Hezký. To já dávám mimino na hlídání, když potřebuji ke kadeřníkovi.”, “Správnej táta Leoši. Pro maminky je důležité, aby si občas odpočinuly od non stop péče o mimčo.” Ocenili moderátora jeho instagramoví sledující.

“Díky, zítra nebudu na narozeniny jako Ezop. “Ezau. tatínku Ezau.” Ten taky”,” připojil Leoš Mareš známou hlášku z kultovního filmu Pelíšky s dodatkem, že se nechal ostříhat, aby byl šik právě na své narozeniny.

Hvězdný moderátor totiž ve středu 27. dubna slaví 46 let. Při této příležitosti se podíval zpátky do minulosti a na svém instagramovém profilu postoval snímek se svou maminkou, která mu hned ráno poslala následující krásné blahopřání. 

1976, Ranní zpráva od maminky: Leoši, krásné narozeniny, přeji ti jen to nejlepší v tvém ještě stále mladém životě, zdraví, štěstí a úspěch. Máš pro co žít a tak o sebe pečuj. Jsi mé všechno. Máma.”

Zdroj: Instagram.com/leosmares

Autor:
Publikováno: 27. 4. 2022 10:07 Nahlásit obsah