Čtení z ruky: Přiložte dlaně k sobě a odhalte, co o vás říká linie lásky

Čtení z ruky: Přiložte dlaně k sobě a odhalte, co o vás říká linie lásky Zdroj: Scoopwhoop.com

Čtení z ruky dokáže říct hodně nejen o vaší budoucnosti, ale také o tom, jak se chováte ve vztahu a v manželství. Dejte proto dlaně k sobě a zaměřte se na linii lásky, která vede od malíčku a směřuje vzhůru k prostředníčku až ukazováčku. Doplňují se vaše linie lásky na obou dlaních, anebo se naopak rozcházejí? Právě to prozradí, jací jste v lásce.

Linie lásky jsou na stejné úrovni

Pokud máte na obou dlaních linie lásky na stejné úrovni a tyto čáry přecházejí jedna v druhou, jste ideální partnerkou pro život. Když jdete do vztahu, berete to velmi vážně. Zakládáte si na trvalém vztahu a se svým partnerem plánujete budoucnost.

Zdroj: Brightside.me Jednáte racionálně a vážíte si toho, co máte. Nemáte ráda prudké životní změny. Když chcete přeci jenom něco zásadního změnit, dlouho nad tím přemýšlíte a pak teprve konáte. Jste partnerkou, která není sebestředná. Jste naopak velmi starostlivá a berete velké ohledy na názory a potřeby svého protějšku.

Levá linie lásky je nižší než pravá

Je vaše levá čára lásky nižší nežli pravá? Vypovídá to o vás, že preferuje starší partnery. Považujete je ve srovnání se svými vrstevníky za mnohem moudřejší a vyzrálejší. V tomto ohledu jste velmi náročná, protože víte, že starší partner vám toho může dát mnohem více.

Zdroj: Brightside.me Linie lásky na vašich dlaních, které se rozcházejí tímto způsobem, o vás dále říkají, že jste romanticky založená. Snažíte se navíc jednat nezávisle bez ohledu na zažité normy a pravidla. Často nasloucháte svému šestému smyslu, který se mýlí pouze výjimečně.

Levá linie lásky je vyšší než pravá

Co když je ale vaše levá linie lásky výše nežli ta pravá? Jste člověkem, který nikam nespěchá. Myslíte si, že nejste ještě dostatečně připravená na vážný vztah, a tak se do něj vůbec neženete. Láska totiž není vašim jediným důvodem ke štěstí.

Zdroj: Brightside.me Když se nakonec rozhodnete pro výběr životního partnera, vždy si vybíráte protějšek, který je stejně starý nebo dokonce o něco mladší než vy. Lákají vás také muži jiné národnosti. Jste ta, která miluje očima, proto si zakládáte i na partnerově atraktivitě.

Jste zdravě sebevědomá. Ve vztahu jednáte za určitým účelem – chcete dosáhnout zejména stabilního a pevného partnerství. A co je důležité, dokážete odpouštět.

Autor:
Publikováno: 19. 3. 2019 12:00 Nahlásit obsah