Leoš Mareš ukázal společnou fotku s dcerou Alex. Holčička se potatila, shodují se lidé

Leoš Mareš ukázal společnou fotku s dcerou Alex. Holčička se potatila, shodují se lidé Zdroj: Profimedia

Leoš Mareš se 10. března stal již trojnásobným tátou. Z předchozího manželství má dva syny, do třetice se dočkal holčičky, kterou mu porodila manželka Monika. Pyšný tatínek ukázal na Instagramu společnou fotku s dcerou Alex, která má právě dva týdny. Sluší jim to společně, co říkáte?

“Táta a dcera,” napsal Leoš Mareš pod společnou fotku se svou holčičkou Alex a přidal hashtag #DvaTýdny. Víc slov nebylo třeba, protože tento snímek vypovídá sám za sebe.

Když se na fotku Leoše Mareše s dvoutýdenní dcerkou Alex podíváte, určitě vám přijde, že z ní sálá klid, pohoda a rodinné štěstí. Společný snímek táty s dcerou je navíc roztomilost sama.

Někteří přátelé, kamarádi i sledující Leoše Mareše se pod touto fotkou již pokoušeli odhadnout, na koho je dvoutýdenní Alex podobná. Většina z nich se shodla na tom, že je celý tatínek. Přijde vám to také?

“Strašně ti je podobná,” vzkázala hvězdnému moderátorovi modelka a miss Renata Langmannová. “Celý táta.. aspoň na této fotce.”, “Celý tatínek. Bych řekla, bude hodně podoba na vás.”, “Malá Mareška. Celý tatínek. Moc krásná. Vám všem hodně štěstí a zdraví.”, “Je to celý tatínek, jako přes kopírák,” objevilo se dále v komentářích.

Zdravá a krásná holčička Alex Marešová přišla na svět 10. března v pražské Porodnice U Apolináře. Její maminkou je módní stylistka Monika Marešová. Pro manželku Leoše Mareše je malá Alex prvorozeným dítětem. Holčička má v současnosti dva týdny a se svými milujícími rodiči si užívá rodinné pohody.

Zdroj: Instagram.com/leosmares
Autor:
Publikováno: 25. 3. 2022 10:13 Nahlásit obsah