Leoš Mareš učí svou dceru Alex fandit sešívaným. Jejich nadšení však tentokrát fotbalové Slavii nepomohlo

Leoš Mareš učí svou dceru Alex fandit sešívaným. Jejich nadšení však tentokrát fotbalové Slavii nepomohlo Zdroj: Profimedia

Leoš Mareš vychovává ze své několikaměsíční dcerky Alex fotbalovou fanynku. Hvězdný moderátor před pár dny zveřejnil na svém instagramovém profilu fotku, na které má oblečený sešívaný slavistický dres a fandí během utkání svému oblíbenému fotbalovému týmu. I malá Alex se snažila a fandění svého táty věrně napodobovala.

“Jdeme na to. Učíme se fandit,” napsal ke společné fotce se svou několikaměsíční dcerkou Alex hvězdný moderátor a odkázal přitom na fotbalový klub SK Slavia Praha.

Dva starší synové Leoše Mareše patří k zapáleným fanouškům pražské Slavie. Moderátor se rozhodl, že malá Alex půjde ve šlépějích svého táty a svých dvou bratrů a že z ní vychová věrnou fotbalovou fanynku.

Leoš Mareš má na fotce, kterou sdílel 3. listopadu na Instagramu, oblečený sešívaný slávistický dres s podpisy. V náručí drží svou holčičku Alex, která jeho pohyby při fandění opravdu věrně napodobuje. 

Zdroj: Shutterstock “Nejenom nejšťastnější táta. Ale hlavně se rýsuje skvělý tým a parťáci jak hrom. Radost pohledět,” napsal k fotce Leoše Mareše a jeho dcery jeden ze sledujících. Tuto fotku okomentoval také instagramový profil SK Slavia Praha, který pod ni přidal dvě srdíčka.

Nadšení hvězdného moderátora a jeho dcerky však tentokrát fotbalové Slavii příliš nepomohlo. Sešívaní 3. listopadu zaznamenali v utkání s tureckým Sivassporem remízu, v důsledku čehož letos v Konferenční lize již skončili bez výraznějšího úspěchu. Malá Alex má však spoustu možností se svým tátou SK Slavii Praha fandit i během tuzemských utkání. 

Zdroj: Instagram.com/leosmares, iDnes.cz
Autor:
Publikováno: 9. 11. 2022 14:31 Nahlásit obsah