Juan z Plamenů vášně a slovenská misska Bronislava Gregušová čekají miminko. Radostnou událost oznámili na Instagramu

Juan z Plamenů vášně a slovenská misska Bronislava Gregušová čekají miminko. Radostnou událost oznámili na Instagramu Zdroj: Profimedia

Znáte kolumbijskou telenovelu Plameny vášně z roku 2003, která je často k vidění i na českých obrazovkách? Juan z Plamenů vášně v podání kubánského herce Maria Cimarra se stal idolem žen z celého světa. Svou skutečnou lásku však našel na Slovensku. S finalistkou Miss Slovensko 2015 Bronislavou Gregušovou nyní prozradili, že čekají miminko.

“Brando nebo Briano, už teď jsi milovaný/á z celého srdce, těla i duše. Bude o tebe postaráno jako o zázrak, kterým jsi,” oznámila radostnou událost na svém instagramovém účtu finalistka Miss Slovensko 2015 a snoubenka Maria Cimarra Bronislava Gregušová.

K oznámení o tom, že je těhotná, 30letá kráska připojila společnou fotku se svým snoubencem, 50letým kubánským krasavcem Mariem Cimarrem. Když si tento instagramový snímek rozkliknete, následuje po něm všeříkající ultrazvukové video nenarozeného děťátka.

Kubánský herec Mario Cimarro a slovenská misska Bronislava Gregušová tvoří pár od roku 2018. Tato dvojice se o rok později zasnoubila, ovšem ve svatbě jim stála pandemie koronaviru. Zdá se, že tento krok již přeskočili, protože zanedlouho budou tři.

“Nejlepší část mě jsi ty, s tebou nikdy nejsem sám. Rozproudila jsi v mém srdci oheň a mé mysli jsi přinesla klid,” napsal o své slovenské snoubence Mario Cimarro, který patří v Latinské Americe k velkým hvězdám a který v sobě telenovelového Juana rozhodně nezapře.

Začátkem letošního roku Mario Cimarro a Bronislava Gregušová trávili čas v Kolumbii, kde se natáčelo pokračování telenovely Plameny vášně 2 (Pasión de Gavilanes). Jak se slovenská misska pochlubila, oslavila v této zemi třicátiny a již pod srdcem nosila své milované děťátko.

Zdroj: Instagram.com/bronigregus, Instagram.com/mariocimarro

Csfd.cz, Cas.sk, Cas.sk
Autor:
Publikováno: 28. 3. 2022 10:26 Nahlásit obsah