Kategorie Fotbal

Článek
Chlapeček se setkal s profesionální fotbalistkou, která má stejné postižení jako on: Tato žena je pro něj životním vzorem
Chlapeček se setkal s profesionální fotbalistkou, která má stejné postižení jako on: Tato žena je pro něj životním vzorem Děti se zdravotním handicapem to mají v životě mnohem těžší než jejich zdraví vrstevníci. Rodiče malého chlapečka Josepha, který se narodil s nevyvinutou levou rukou, si ovšem myslí, že zdravotní handicap vás v životě nemusí příliš omezovat. Aby synkovi pozvedli sebevědomí, seznámili jej s úžasnou ženou, která má stejné postižení jako on.
Článek
Nejčastější výmluva mužů, kteří nechtějí mít sex? Sledování fotbalu
Nejčastější výmluva mužů, kteří nechtějí mít sex? Sledování fotbalu Když je muž single, příležitostí k sexuálním radovánkám nemá tolik. Proto většinu z nich neodmítá. V dlouhodobém vztahu, do kterého se vkrádá stereotyp, se však karty obracejí. I když je muž sexu s partnerkou otevřený, čas od času nemá na milostné hrátky vůbec chuť. Jaká je nejčastější výmluva muže, který nechce sex? Bolest hlavy to rozhodně není!
Článek
Tohle jsou ti největší fotbaloví simulanti světa. Neymar by se mohl učit
Tohle jsou ti největší fotbaloví simulanti světa. Neymar by se mohl učit Pro spoustu malých dětí, především chlapců, jsou slavní fotbalisté vzory a idoly zároveň. Vzhlížejí k nim a sní o tom, jak i oni až jednou vyrostou, budou na jejich místě a budou vyhrávat zápasy jako na běžícím páse.
Článek
Začněte fandit fotbalu!
Začněte fandit fotbalu! Můj bývalý přítel byl maniak do fotbalu. Sledoval snad všechny zápasy a o svůj oblíbený tým se byl schopen bít až do krve. Náš vztah sice záhy skončil, ale moje láska k fotbalu rostla s každým zhlédnutým zápasem. Dejte fotbalu šanci, možná budete překvapená, jak nečekaně obohatí váš život!
Článek
Tipy na podzimní rande, které mu udělá radost
Tipy na podzimní rande, které mu udělá radost Vymyslet jako ženská pro muže uspokojivé rande, které nebude zároveň otrava pro vás, může být hodně stresující. Abychom vám vymýšlení ulehčili, zeptali jsme se přímo mužů, jak by si představovali v páru trávit podzimní…