Celebrity v radostném očekávání: Kdo bude mít v roce 2022 miminko?

Celebrity v radostném očekávání: Kdo bude mít v roce 2022 miminko? Zdroj: Shutterstock

Pro některé slavné české páry je rok 2022 obzvlášť přelomový. V tomto roce se samými dvojkami se jim má totiž narodit miminko. Někdo přivítá do rodiny již několikátý přírůstek, někdo se stane rodičem úplně poprvé. Které české celebrity jsou tedy v roce 2022 v radostném očekávání?

David Gránský a Nikola Gránská

Novopečeným tatínkem se v roce 2022 stane 29letý herec David Gránský. O tom, že jeho manželka Nikola čeká miminko, se tento sympaťák podělil s ostatními na svém Instagramu.

“Stejně je to zvláštní, jak silné city dokážeme chovat k osobě, se kterou se ještě vůbec neznáme. Tak za pár měsíců na viděnou, prďolo.,” okomentoval David Gránský společnou fotku se svou těhotnou ženou.

Ewa Farna a Martin Chobot

Druhého přírůstku do rodiny se v roce 2022 dočká polsko-česká zpěvačka Ewa Farna. Jak je vidět, druhé těhotenství jí neskutečně sluší. Bude to pro tentokrát holčička, nebo opět chlapeček?

Ewa Farna o svém druhém těhotenství veřejně informovala v polovině listopadu 2021, kdy zároveň představila své nové hudební album Umami. “Tohle “dítě” v podobě alba se zrodí se začátkem prosince. Pak, jak je vidno, je na cestě i další. Nevím zatím, jak bude znít, ale je jasné, že to bude velka srdcovka,” uvedla na Instagramu oblíbená zpěvačka.

Leoš Mareš a Monika Marešová

Manželé Marešovi nedočkavě vyhlížejí březen 2022. Právě tehdy má Monika Marešová termín porodu. Sympatická módní influencerka se stane novopečenou maminkou, z oblíbeného moderátora bude již trojnásobný táta. Z prvního manželství s Monikou Poslušnou má totiž už dva syny, 11letého Matěje a 16letého Jakuba.

Leoš Mareš se touto radostnou zprávou pochlubil v živém ranním vysílání na Evropě2 již loni v říjnu. Na svém instagramovém profilu pak sdílel fotku čápa se vzkazem “Klokan přiletí v březnu.”

Eva Hacurová a Kryštof Vondráček

V radostném očekávání je také 28letá herečka Eva Hacurová, kterou znáte jako Alici z nekonečného seriálu Ulice nebo seriálu TV Nova Pan profesor. Vytouženého miminka, které čeká se svým partnerem Kryštofem Vondráčkem, se dočká už za několik měsíců. 

“Dlouho jsme čekali, protože nevíme, jak s těmahle událostma vyrukovat. Ale už to začíná bejt vidět.. takže! V naší smečce nás bude o jednoho víc. @chamtivykikin děkuju za to, jak trpělivě mě a všechno kolem snášíš a jakou oporou jsi! Nikdy by mě nenapadlo, že to může být fakt naše SPOLEČNÁ věc,” napsala Eva Hacurová na svém instagramovém profilu a připojila ultrazukový snímek svého nenarozeného miminka.

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 16. 2. 2022 12:04 Nahlásit obsah