Kategorie Martin Chobot

Článek
Ewa Farna porodila dceru. Holčička dostala jméno Ella
Ewa Farna porodila dceru. Holčička dostala jméno Ella Polsko-česká zpěvačka Ewa Farna se stala podruhé maminkou. Na svět přivedla krásnou a zdravou holčičku, které spolu se svým manželem Martinem Chobotem vybrala nádherné jméno Ella. O tuto šťastnou novinku se již dvojnásobná máma podělila s ostatními na sociálních sítích.
Článek
Celebrity v radostném očekávání: Kdo bude mít v roce 2022 miminko?
Celebrity v radostném očekávání: Kdo bude mít v roce 2022 miminko? Pro některé slavné české páry je rok 2022 obzvlášť přelomový. V tomto roce se samými dvojkami se jim má totiž narodit miminko. Někdo přivítá do rodiny již několikátý přírůstek, někdo se stane rodičem úplně poprvé. Které české celebrity jsou tedy v roce 2022 v radostném očekávání?
Článek
Zpěvačka Ewa Farna se na Instagramu předvedla v rudých šatech. Prozradila také, že bude opět moderovat Ceny Anděl
Zpěvačka Ewa Farna se na Instagramu předvedla v rudých šatech. Prozradila také, že bude opět moderovat Ceny Anděl Zpěvačka česko-polského původu Ewa Farna je v perfektní životní formě. I když je maminkou takřka dvouletého synka Artura, mateřství jí náramně svědčí. Svou božskou postavu nyní předvedla svým fanouškům na Instagramu oděná v červené róbě. Prozradila navíc, že se připravuje na moderování Cen Anděl 2021, které se konají v sobotu 29. května.
Článek
Ewa Farna zhubla a odvážných fotek se nebojí. Nově se odhalila v upnutém body
Ewa Farna zhubla a odvážných fotek se nebojí. Nově se odhalila v upnutém body Polsko-česká zpěvačka Ewa Farna vypadá nejlépe za svou kariéru. Po porodu svého synka Artura na sobě začala neuvěřitelně makat. Že už dávno nemá boky jako skříň a může se pochlubit dokonalou postavou, dokazuje i nový snímek, který Ewa Farna zveřejnila na svém Instagramu. Fanouškům se ukázala v upnutém body.
Článek
Ewa Farna neuvěřitelně zhubla. Nedržela však žádnou speciální dietu
Ewa Farna neuvěřitelně zhubla. Nedržela však žádnou speciální dietu Polsko-česká zpěvačka Ewa Farna zveřejnila před pár dny na svém Instagramu fotku, kterou všem vyrazila dech. Oděná do saka přepnutým páskem ukázala svou dokonale štíhlou postavu. Ewa Farna byla přitom dlouhé roky proslulá svými “boky jako skříň”. Jak se jí podařilo, tak výrazně zhubnout?