Ewa Farna neuvěřitelně zhubla. Nedržela však žádnou speciální dietu

Ewa Farna neuvěřitelně zhubla. Nedržela však žádnou speciální dietu Zdroj: Shutterstock

Polsko-česká zpěvačka Ewa Farna zveřejnila před pár dny na svém Instagramu fotku, kterou všem vyrazila dech. Oděná do saka přepnutým páskem ukázala svou dokonale štíhlou postavu. Ewa Farna byla přitom dlouhé roky proslulá svými “boky jako skříň”. Jak se jí podařilo, tak výrazně zhubnout?

Ewa Farna měla vždy pár kilo navíc. Zpěvačka svou postavu “krev a mlíko” na rozdíl od veřejnosti a médií nikdy příliš neřešila. Když v červnu 2019 porodila synka Artura, zdálo se, že bude žít spokojeným maminkovským životem, od čehož se bude odvíjet také její postava. Ovšem nyní všechny překvapila tím, jak neuvěřitelně vypadá.

Kromě rodinného štěstí, které společně sdílí se synkem Arturem a manželem Martinem Chobotem, má však Ewa Farna velké pracovní plány. Svým fanouškům totiž prozradila, že připravuje novou desku. 

Polsko-česká zpěvačka však na sobě maká i jinak. Důkazem je její fotka, kterou Ewa Farna nedávno zveřejnila na svém Instagramu a kterou snad všechny dostala do kolen. Nikdo si nemohl nevšimnout, že zpěvačka neuvěřitelně zhubla a vypadá lépe než kdy předtím.

Tělo Ewy Farné bylo častým tématem i v minulosti. Zpěvačka si ze svých kritiků udělala mimo jiné legraci singlem Boky jako skříň. Nyní, když se jí po těhotenství a porodu podařilo zhubnout, však vypadá naprosto báječně. Myslí si to ostatně i Ewini fanoušci, kteří jí pod fotku, na níž se ukázala s holýma nohama oděná pouze do přepásaného saka, napsali spoustu pozitivních a obdivných komentářů.

Jak se Ewě Farné vůbec podařilo zhubnout? V rozhovoru pro časopis Dieta prozradila, že na její úbytek na váze mělo významný vliv právě těhotenství a mateřství.

„Když jsem viděla, jak se moje břicho obrovsky nafouklo, aby mohlo stvořit dítě, když jsem si uvědomila, že moje tělo odnosilo život, dostalo to úplně nový rozměr. Získala jsem k tělu obdiv jako nikdy a chci se o něj láskyplně starat a milovat ho takové, jaké je,“ řekla otevřeně Ewa Farna.

S tím, že tato polsko-česká zpěvačka držela dietu, rozhodně nepočítejte. Právě diety jsou pro Ewu Farnou dávnou minulostí. "Mám rodinu a jsem ještě víc v klidu než dřív. A taky jsem se konečně vyprdla na všechno, co jsem kdy četla o jídle, a začala víc sledovat sebe sama – co mi vyhovuje, co ne, po čem mám energii, co mi ji naopak bere. Jedu si svoje priority. To znamená, abych byla zdravá, cítila se dobře, jedla kvalitní a skutečné potraviny a líbila se sama sobě a svému chlapovi,“ popsala Ewa Farna, ze které je teď spokojená a skvěle vypadající mladá maminka.

Autor:
Publikováno: 26. 2. 2021 13:41 Nahlásit obsah