Ewa Farna porodila dceru. Holčička dostala jméno Ella

Ewa Farna porodila dceru. Holčička dostala jméno Ella Zdroj: Profimedia

Polsko-česká zpěvačka Ewa Farna se stala podruhé maminkou. Na svět přivedla krásnou a zdravou holčičku, které spolu se svým manželem Martinem Chobotem vybrala nádherné jméno Ella. O tuto šťastnou novinku se již dvojnásobná máma podělila s ostatními na sociálních sítích.

“Už pár dní žijeme v jiné realitě, ke které dokážu napsat jen #makekidsnowar. Ella,” informovala Ewa Farna o narození svého druhého potomka na Instagramu.

28letá polsko-česká zpěvačka na svůj instagramový profil přidala také společný snímek se svou novorozenou dcerou, pod kterým se okamžitě objevila záplava gratulací. A to od kamarádů, přátel, známých osobností i fanoušků.

Ewa Farna si své soukromí střeží jako oko v hlavě. Do poslední chvíle proto tajila i pohlaví svého druhého dítěte. O tom, že čeká holčičku, tedy věděli pouze její nejbližší. V každém případě ji její příznivci tipovali opět na chlapečka, protože během druhého těhotenství vypadala naprosto perfektně.

Kromě novorozené dcerky Elly má Ewa Farna se svým manželem Martinem Chobotem dvouletého synka Artura, který se narodil v roce 2019. Z tohoto chlapce se tak nyní stal velký bráška. 

Zdroj: Instagram.com/ewa_farna93
Autor:
Publikováno: 9. 3. 2022 14:30 Nahlásit obsah