Patricie Pagáčová udělala své dcerce dort k 1. narozeninám. Podívejte se, jak se jí povedl

Patricie Pagáčová udělala své dcerce dort k 1. narozeninám. Podívejte se, jak se jí povedl Zdroj: Profimedia

Herečka a moderátorka Patricie Pagáčová má velký důvod k radosti. Její dcera Bibiana totiž oslavila první narozeniny. Jako správná máma si však Patricie nenechala narozeninový dort pro svou holčičku připravit na zakázku, ale udělala jej vlastnoručně sama. Výsledek se povedl na jedničku. Ostatně, posuďte sami.

Je to už rok, co bývalá hvězda nekonečného seriálu Ulice Patricie Pagáčová, kterou si mnozí pamatujete pod dívčím jménem Solaříková, přivedla na svět dceru Bibianu. Tato holčička letos v květnu oslavila své první narozeniny a Patricie Pagáčová jí jako správná maminka udělala nádherný narozeninový dort.

“Docela dlouho jsem řešila, jakej dort upeču Biboušovi k 1. narozeninám. Původně jsem myslela, že upeču dort spešl pro ni, víceméně bez cukru, samozřejmě žádná čokoláda a všechny tyhle bejby požadavky… A tak jsem googlila a googlila, uložila si pár tipů,” popsala svou cestu k přípravě narozeninového dortu pro svou dcerku sympatická herečka a moderátorka.

Patricie Pagáčová přiznala, že nakonec zvolila zlatou střední cestu. A tak své Bibi udělala k prvním narozeninám nepečený dort. Výslednou fotkou této dobroty připravené s láskou se pochlubila také na svém instagramovém profilu.

“Narazila jsem na sympatickej článek nějaký maminky, která psala o tom, jestli je to vůbec potřeba, že dítě stejně sní dortu úplně minimálně, tak se dá zvolit nějaká zlatá střední cesta. A tak jsem zvolila nepečený dort s piškoty, ovocem a zakysanou smetanou a dobře jsem udělala. Bibi snědla asi 2 piškoty, strčila prsty do smetany a pak ten dort rozpíchala svíčkou. Takže jsme si na něm pošmákli aspoň my a byli jsme rádi, že není bez cukru,” popsala průběh narozeninové oslavy Patricie Pagáčová.

Oblíbenou herečku instagramové maminky pochválily za normální přístup i za hand made výrobu narozeninového dortu. 

“Krásný dort. Stejně je nejlepší, jak se v něm pak zaboří ty dětské prstíky.”, “Tenhle jede i u nás na každé narozeniny. Dorty nikdo neji a děti tenhle miluji.”, “Chválím hand made výrobu! Také dělám dětem domácí, vlastně společně pro čtyřleťáka a teď bude pro dvouleťáka. Je super, jak se prckové zapojují… A pak toho uklízení.” Objevilo se například v instagramových komentářích.

Zdroj: Instagram.com/patricie.pagacova
Autor:
Publikováno: 24. 5. 2022 10:39 Nahlásit obsah