Zpěvačka Ewa Farna se na Instagramu předvedla v rudých šatech. Prozradila také, že bude opět moderovat Ceny Anděl

Zpěvačka Ewa Farna se na Instagramu předvedla v rudých šatech. Prozradila také, že bude opět moderovat Ceny Anděl Zdroj: Shutterstock

Zpěvačka česko-polského původu Ewa Farna je v perfektní životní formě. I když je maminkou takřka dvouletého synka Artura, mateřství jí náramně svědčí. Svou božskou postavu nyní předvedla svým fanouškům na Instagramu oděná v červené róbě. Prozradila navíc, že se připravuje na moderování Cen Anděl 2021, které se konají v sobotu 29. května.

V červnu 2019 se Ewa Farna stala pyšnou maminkou syna Artura, kterého má se svým manželem Martinem Chobotem. Půvabnou zpěvačku mateřství velmi změnilo. Už dávno není holka krev a mlíko a ve srovnání se svým mladším vydáním vypadá přímo úchvatně.

Ewa Farna to potvrdila i na své poslední instagramové fotce. Na ní se nechala zvěčnit na jedné z pražských vyhlídkových teras, z níž je překrásný výhled na historické centrum hlavního města Česka. 

Ještě krásnější však na snímku byla sama Ewa Farna, která byla oblečená v nádherné rudé róbě. Spíš jako novopečená maminka tak vypadala jako bohyně nebo Maková panenka. To vše podtrhl Ewin dokonalý účes.

Proč se zpěvačka představila svým sledujícím na Instagramu ve večerním gala? “Tento rok bude opět moderovat předávání českých Grammy Awards,” vysvětlila Ewa Farna pod svým instagramovým postem.

Oblíbená zpěvačka česko-polského původu se v celé své kráse předvede coby moderátorka předávání hudebních cen Anděl na obrazovkách České televize v sobotu 29. května. Jak napovídají její příspěvky na sociálních sítích, na moderování a světla reflektorů se už moc těší.

Autor:
Publikováno: 12. 5. 2021 10:20 Nahlásit obsah