Ewa Farna zhubla a odvážných fotek se nebojí. Nově se odhalila v upnutém body

Ewa Farna zhubla a odvážných fotek se nebojí. Nově se odhalila v upnutém body Zdroj: Shutterstock

Polsko-česká zpěvačka Ewa Farna vypadá nejlépe za svou kariéru. Po porodu svého synka Artura na sobě začala neuvěřitelně makat. Že už dávno nemá boky jako skříň a může se pochlubit dokonalou postavou, dokazuje i nový snímek, který Ewa Farna zveřejnila na svém Instagramu. Fanouškům se ukázala v upnutém body.

Zpěvačka Ewa Farna, která se v červnu 2019 stala pyšnou maminkou synka Artura, už dávno nemá postavu krev a mlíko. Manželství s Martinem Chobotem, porod a následné mateřství ji velmi proměnilo. Jak se shodují Ewini fanoušci, zpěvačka vypadá fantasticky a sama sebe v mladším podání s přehledem strčí do kapsy.

Ewě Farne se po těhotenství a porodu podařilo neuvěřitelně zhubnout. Zpěvačka si zároveň skvěle vyformovala postavu, což dokazují také odhalené snímky, které pravidelně přidává na svůj instagramový profil.

Své fanoušky Ewa Farna aktuálně dostala fotkou v upnutém body, přes které si přehodila růžové sáčko. Dala tak veřejně na odiv svůj útlý pas a štíhlé nohy. Ze snímku, na kterém Ewa Farna září jako sluníčku, spadla všem jejím příznivcům brada.

Zpěvačka Ewa Farna stále dokazuje, že vypadá lépe než kdy předtím. Tato úspěšná žena, pro kterou jsou boky jako skříň minulostí, navíc na Instagramu oznámila, že ji brzy uvidíme na televizních obrazovkách. Bude totiž moderovat předávání Cen Anděl, což jsou hudební ceny České hudební akademie, které se v tuzemsku udílejí od roku 1991.

Ceny Anděl čeká v letošním roce jubilejní třicátý ročník. Kteří čeští hudebníci zvítězí v jednotlivých kategoriích, můžete v sobotu 29. května sledovat na obrazovkách České televize. Večerem vás přitom bude provázet fantasticky vypadající Ewa Farna.

Autor:
Publikováno: 10. 3. 2021 12:00 Nahlásit obsah