Tereza Kerndlová bez make-upu: I bez šminek vypadá skvěle

Tereza Kerndlová bez make-upu: I bez šminek vypadá skvěle Zdroj: Profimedia

Zpěvačka a influencerka Tereza Kerndlová sdílela na Instagramu video, ve kterém popřála svému tátovi Laďovi Kerndlovi krásné narozeniny. Ve videu se zároveň odvážně předvedla bez make-upu. Nutno podotknout, že Tereza Kerndlová i bez nánosu líčidel vypadá skvěle. Ostatně, posuďte sami.

Český Frank Sinatra, Ladislav Kerndl, oslavil v pondělí 16. května 2022 své 77. narozeniny. U této příležitosti sdílela jeho dcera Tereza na svém instagramovém profilu zábavné video, které natočila spolu se svým tátou.

“Můj TAŤKA má dnes NAROZENINY! Tak mu prosím popřejte něco pěknýho, ať má radost. Já mu to přečtu… Jo a u mužů se to může, takže hádejte kolik mu je let? Miluju ho, je to můj miláček,” napsala pod video Tereza Kerndlová. Její Instagram se okamžitě zaplnil gratulacemi určenými pro jejího tátu.

Také jste zvyklí na perfektně upravenou Terezu Kerndlovou? Krásná zpěvačka se v narozeninovém videu odvážně ukázala bez jediné špetky make-upu. I bez šminek jí to velmi sluší a snad nikdo by neřekl, že letos v říjnu oslaví již 36. narozeniny.

Tereza Kerndlová žije aktuálně se svým manželem Reném Mayerem ve Španělsku, kde si v přímořském letovisku Estepona pořídili dům. Zpěvačka však pravidelně létá do své domoviny. V Praze totiž s manželem vlastní byt a v Brně má zase zázemí u svých rodičů.

Během své poslední návštěvy Česka Tereza Kerndlová osobně popřála svému tatínkovi Laďovi Kerndlovi k narozeninám. V tuzemsku byla ovšem i pracovně. V sobotu 14. května totiž účinkovala na koncertní show Leoše Mareše v pražské O2 areně. S oblíbeným moderátorem si například zazpívala hit Nejlepší nápad.

Zdroj: Instagram.com/terezakerndlova 

Autor:
Publikováno: 17. 5. 2022 14:23 Nahlásit obsah