Jen pro silné povahy: Co dokázala matka udělat svému dítěti je ukázkou naprosté zvrácenosti a bestiality

Jsou na světě ženy, které své těhotenství tají a po domácím porodu se v lepším případě rozhodnou své dítě odložit někam, kde jej někdo najde, například do babyboxu. Bohužel následující příběh je však o matce, která svému dítěti dát šanci přežít nechtěla.  

Když obyvatelé jednoho z domů v čínském městě Jinhua slyšeli pláč miminka, který vycházel z odpadního potrubí v suterénu domu, okamžitě zavolali policii. Ta se společně s hasiči snažila co nejrychleji zjistit, kde plačící dítě je.

Záchranné akci klidně, bez známek jakýchkoliv emocí, přihlížela také matka miminka, 22 letá žena, která své těhotenství tajila a jak později u výslechu přiznala, nejprve si dítě chtěla nechat, ale později si to rozmyslela, protože neměla dostatek finančních prostředků. Nevěděla, jak by dítě uživila a také jak by se o něj postarala. Když doma porodila živého a zdravého chlapečka, tak se ho zbavila tím, že ho spláchla do záchodu. Toaletu poté umyla a klidně odpočívala. Policisté u ní v bytě našli několik hraček a oblečení pro miminko.

Chlapečka se hasičům nakonec podařilo zachránit živého, měl pohmožděnou hlavičku, spoustu modřin, ale jinak byl v pořádku. Po propuštění z nemocnice se maličkého chlapce ujali rodiče matky. Ta byla obviněna z pokusu o vraždu, ale po důkladném psychologickém vyšetření policie obvinění stáhla. Nevíme, co lékaři zjistili, ale určitě není správné takový hrůzný čin jen tak nechat bez potrestání. Samozřejmě víme, že mohou existovat různé polehčující okolnosti jako třeba poporodní stres, ale i tak…

Nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 24. 7. 2021 15:22 Nahlásit obsah