Kategorie Stres

Článek
Kousání nehtů: Způsobuje to jenom stres nebo je za tím ještě mnohem víc?
Kousání nehtů: Způsobuje to jenom stres nebo je za tím ještě mnohem víc? Kousání nehtů je jeden z nejvíce rozšířených zlozvyků a většinou, když někoho takového vidíme, předpokládáme, že je tento člověk ve stresu. Problém však je, že se jedná pouze o předpoklady a ty se často mýlí.
Článek
Pociťujete stres nebo vás bolí hlava? Pomozte si touto jednoduchou masáží
Pociťujete stres nebo vás bolí hlava? Pomozte si touto jednoduchou masáží Masáže jsou účinným prostředkem k tomu, aby si odpočinula jak naše mysl, tak také naše tělo. Jenže ve většině případů opravdu kvalitní masáže nestojí zrovna málo a vytížený člověk, ačkoliv by rád, na ně nemá ani příliš času. Jak si tedy pomoci sami?
Článek
5 důvodů, proč každý den vstávat v 5 hodin ráno. Některé vás překvapí
5 důvodů, proč každý den vstávat v 5 hodin ráno. Některé vás překvapí Nastavit si budík na 5. hodinu ranní je pro spoustu lidí nemyslitelné. Pokud se ale překonáte, bude to mít pro vás spoustu výhod. V případě, že začnete každý den vstávat v 5 hodin ráno, příznivě tím ovlivníte svůj životní styl, budete produktivnější a také vyděláte víc peněz. Jaké jsou tedy hlavní důvody, proč každý den vstávat v 5 hodin ráno?
Článek
Krevní skupina: Co byste o ní měli vědět a s čím vším souvisí?
Krevní skupina: Co byste o ní měli vědět a s čím vším souvisí? Každý z nás má určitou krevní skupinu, buďto A, B, AB nebo 0. Je to něco, s čím člověk přichází na svět, je mu dána geneticky od rodičů a v průběhu života se typ krevní skupiny nemění. A právě každá krevní skupina má své určitě vlastnosti, které se na člověku podepisují. Co byste tedy měli ještě o krevních skupinách vědět a s čím vším souvisí?
Článek
Neuvěříte, jak vám pomůže čtení knih. Nepodceňujte sílu ukrytou v příbězích, pomůžete tím hlavně sobě
Neuvěříte, jak vám pomůže čtení knih. Nepodceňujte sílu ukrytou v příbězích, pomůžete tím hlavně sobě V dnešní době plné internetů lidé zapomínají na čtení knih. Je to velká škoda, protože krátké zprávy, které si online přečtou, nikdy nemohou nahradit tu radost z přečtené knihy. Prozradíme vám, proč od toho neupouštět a proč je pro váš mozek důležité čtení knížek.
Článek
S celerem společně ku zdraví. Jaké jsou výhody konzumace celeru a v čem je pro naše tělo prospěšný?
S celerem společně ku zdraví. Jaké jsou výhody konzumace celeru a v čem je pro naše tělo prospěšný? I přesto, že se dnes s celerem můžeme setkat jen v polévkách či salátech, naši předci věřili jeho účinkům a byli dokonce i přesvědčeni o jeho magických schopnostech. Kromě samotného celeru hojně konzumovali dokonce i jeho listy.
Článek
Za zpožděnou menstruací nemusí stát pouze těhotenství. Faktory, které ovlivňují cyklus
Za zpožděnou menstruací nemusí stát pouze těhotenství. Faktory, které ovlivňují cyklus Zpožděná menstruace je v první řadě signálem těhotenství, ovšem ne vždy tomu tak musí být. Někdy se „naše dny“ nemusejí dostavit z mnoha různých důvodů, na které se dnes společně podíváme. Jedno je však jisté, jakmile se menstruace nedostaví, ať už pouze jednou či opakovaně, je to důvod k návštěvě lékaře.
(12) Načíst více