Nejžárlivější znamení zvěrokruhu: Koho dokáže žárlivost zcela pohltit?

Nejžárlivější znamení zvěrokruhu: Koho dokáže žárlivost zcela pohltit? Zdroj: Shutterstock

Žárlivost je emoce, kterou zažil snad každý z nás. Tato emoce je výsledkem lásky, přitažlivosti a majetnictví. Některá hvězdná znamení však žárlí více, než je zdrávo. Kdo tedy patří k nejžárlivějším znamením zvěrokruhu, kvůli čemuž má v partnerském či manželském životě spoustu problémů?

Nejžárlivějším znamením zvěrokruhu je Štír

O lidech ve znamení Štíra se právem říká, že patří k nejžárlivějším znamením zvěrokruhu. Štíři jsou totiž extrémně majetničtí a žárliví. Mají navíc velké problémy s důvěrou a svou žárlivost ukrývají hluboko v duši. Pokud to v nich ale bouchne, dokážou se chovat opravdu nekontrolovatelně a mnohdy až zákeřně.

Žárlící Štíři mají schopnost své partnery emocionálně ovládat. Jaká je z toho všeho cesta ven? Pokud máte za partnera nebo manžela Štíra, ukažte mu svou naprostou oddanost a lásku, aby se vnitřně zklidnil a začal vám 100procentně důvěřovat.

Zdroj: Shutterstock Býk je silně majetnický, bezpečí hledá v lásce

Velké sklony k žárlivosti mají také lidé narození ve znamení Býka. Býci jsou nejen žárliví, ale zároveň také velmi majetničtí. Své partnery často považují za majetek, který jim patří, se kterým si mohou dělat, co uznají za vhodné, a na které nikdo další nemá nárok. 

Pro lidi ve znamení Býka je typické, že hledají potřebu bezpečí právě v lásce. Žárlivost u nich vzniká ze strachu, že svou lásku ztratí. Pokud jsou si ve v partnerském vztahu nejistí, začnou žárlit. Zajímá vás, jak u Býka konkrétně poznáte, že žárlí? Chová se způsobem, jako by vás vlastnil.

Zdroj: Shutterstock Žárlící Rak je pasivně agresivní

I když to nemusí být na první pohled zřejmé, žárlivost velmi často přemáhá také Raky. Lidé narození v tomto znamení ovšem prožívají žárlivost celkem jinak než Štíři a Býci, dokážou ji totiž mistrně skrývat. 

Emocionálně založení Raci se bojí všeho, co ohrožuje jejich partnerská pouta, pocit bezpečí a stabilitu. Pokud Rak na svého partnera žárlí, chová se pasivně agresivně. Znamená to tedy, že se svým protějškem nikterak nekomunikuje. Toto vodní znamení je velmi citlivé a těžko se otevírá druhým. Rak potřebuje spoustu ujištění, že je ve vztahu milován - proto mu toto ujištění dopřejte plnými doušky, bude vrnět blahem.

Zdroj: Purewow.com, Timesofindia.indiatimes.com, Stylecaster.com
Autor:
Publikováno: 6. 10. 2022 09:35 Nahlásit obsah