Tato těhotná žena zemřela při autonehodě. Během pohřbu pozůstalí uslyšeli dětský pláč

Tato těhotná žena zemřela při autonehodě. Během pohřbu pozůstalí uslyšeli dětský pláč Zdroj: Shutterstock

Za život se nám stane nespočet nevysvětlitelných věcí, které by si dokázal jen těžko někdo vymyslet. Ovšem to, co se stalo na tomto pohřbu, nejspíš nic a nikdo nepředčí.

Díky dnešní době, kdy během chvíle můžeme znát informace a dění z celého světa, nás už téměř nic nedokáže překvapit, jenže následující příběh je zcela něco jiného a nad tím, co se opravdu stalo, dokáže jen rozum stát.

Tento článek vypráví příběh těhotné ženy z Toronta, která se v sedmém měsíci těhotenství vydala do nemocnice, bohužel do ní nikdy nepřijela – stala se obětí velmi vážné dopravní nehody. Žena utrpěla poranění hlavy a hrudníku a zranění byla tak vážná, že po příjezdu lékařů byla okamžitě prohlášena za mrtvou.

Zdroj: Shutterstock Avšak ten pravý šok nastal až v den jejího pohřbu, kdy všichni pozůstalí najednou z rakve uslyšeli dětský pláč. Jakmile bylo všem zřejmé, že se nejedná o žádné slyšiny, ale o skutečný dětský pláč, otevřeli rakev a v ní uviděli narozené miminko. I přesto, že žena utrpěla tak vážná zranění, kterým podlehla a byla dokonce 17 hodin uchována v márnici, se děťátku podařilo narodit. Nikdo, včetně lékařů, nechápe, jak je to za daných okolností možné.

I když se holčička narodila velmi slabá a musela první čtyři měsíce svého života strávit v inkubátoru, nyní je zdravá a má se k světu. Velmi zvláštní je také to, že lékaři při ohledávání mrtvé ženy nezjistili, že miminko v ní stále žije. Okolo tohoto příběhu je mnoho nevysvětlitelných věcí, na které zřejmě nikdy nenajdeme odpověď. Jedno je však jisté - je to skutečný zázrak.

Autor:
Publikováno: 2. 3. 2021 18:33 Nahlásit obsah