Kategorie Zázrak

Článek
Tato těhotná žena zemřela při autonehodě. Během pohřbu pozůstalí uslyšeli dětský pláč
Tato těhotná žena zemřela při autonehodě. Během pohřbu pozůstalí uslyšeli dětský pláč Za život se nám stane nespočet nevysvětlitelných věcí, které by si dokázal jen těžko někdo vymyslet. Ovšem to, co se stalo na tomto pohřbu, nejspíš nic a nikdo nepředčí.
Článek
Eliška, dítě, které se narodilo po mozkové smrti své maminky, oslavilo 1. narozeniny. Jak se jí vede?
Eliška, dítě, které se narodilo po mozkové smrti své maminky, oslavilo 1. narozeniny. Jak se jí vede? Před rokem teprve 27letá Eva z Třebíče utrpěla vážnou mozkovou příhodu. I když lékaři jednali rychle a snažili se mladou ženu zachránit, bohužel se jim to nepodařilo. Když vyšlo najevo, že je ve 4. měsíci těhotenství, její rodina spolu s lékaři ji dlouhých 117 dní udržovali na přístrojích, aby zachránili alespoň její dítě.
Článek
Na farmě se jim mělo narodit tele. To, co se stalo, ale nikdo nečekal
Na farmě se jim mělo narodit tele. To, co se stalo, ale nikdo nečekal Jaro se stalo pro Chucka a Deb Beldovi nádherným ročním obdobím. Narodilo se jim totiž to největší překvapení v jejich životě – vnučka. Na tento svět ale přivítali ještě čtyři nová telata - a to nejzvláštnější na tom je, že všechna porodila jedna kravička.
Článek
Lékaři jí řekli, že je neplodná. Po čtyřech letech se stalo ale něco neuvěřitelného
Lékaři jí řekli, že je neplodná. Po čtyřech letech se stalo ale něco neuvěřitelného Když se Bianca Fazey z Austrálie dověděla, že je neplodná, a nikdy tak nebude moci mít své vlastní děti, byl to pro ni obrovský šok a zklamání. I přes bolest, kterou cítila uvnitř, se rozhodla jít dál a začít si užívat života plnými doušky.
Článek
Jejich syn se probudil z kómatu ve chvíli, kdy rodiče podepisovali smlouvu o dárcovství orgánů
Jejich syn se probudil z kómatu ve chvíli, kdy rodiče podepisovali smlouvu o dárcovství orgánů Přibližně před třemi měsíci byl 13letý Trenton McKinley z Alabamy hospitalizován s těžkým zraněním hlavy. Když už si jeho rodiče mysleli, že je po všem a budou muset svého syna od přístrojů odpojit, stal se doslova zázrak…
Článek
Mysleli si, že porod proběhl hladce. Když se ale pak doktoři podívali na pupeční šňůru, něčeho si všimli
Mysleli si, že porod proběhl hladce. Když se ale pak doktoři podívali na pupeční šňůru, něčeho si všimli Narození miminka, kromě radosti, s sebou nese i občas pocit nejistoty a strachu z toho, aby vše dopadlo tak, jak má a dítě i nastávající maminka byli v pořádku. Ačkoliv je dnešní medicína velmi moderní, někdy se stanou věci, které může jen těžko někdo předvídat.
Článek
Nemohla otěhotnět, tak jí nasadili hormonální léčbu. Když pak lékař uviděl ultrazvuk, běžel hned pro pomoc!
Nemohla otěhotnět, tak jí nasadili hormonální léčbu. Když pak lékař uviděl ultrazvuk, běžel hned pro pomoc! Otěhotnět není vždy jednoduché, a ačkoliv má žena už jedno krásné a zdravé miminko, nikdy to není záruka toho, že se jí to povede i napodruhé. Bobbi McCaugheyová se o druhé miminko společně se svým manželem Kennym snažila dlouho, bohužel bezvýsledně.
(2) Načíst více