Našli umírajícího psa a zachránili ho. Podívejte se, jaký zázrak se jim povedl

Nad krutostí některých lidí zůstává opravdu rozum stát. Nikdo, kdo má jenom kousek srdce v těle nechápe, jak může být člověk tak krutý. Naštěstí jsou i lidé, kteří pomáhají napravovat to, co jiní zavinili.

Zaměstnanci indického útulku Animal Aid Unlimited si při jízdě autem všimli u cesty velmi zbědovaného psa, který jevil jenom malé známky života. Když ho prohlédli, zjistili, že sice dýchá, ale svůj boj o život vzdává. Ležel stočený do klubíčka a čekal na smrt, která by ho z jeho trápení vysvobodila. Při bližším ohledání zjistili, že je plný svrabu, vyhladovělý a netečný. Na nic nečekali a odvezli ho do útulku, kde se ho ujal veterinář a ostatní zaměstnanci, kteří ho pravidelně krmili a ošetřovali. Za pouhých deset dnů se pejskova kůže díky pravidelné péči zahojila a po dvou měsících laskavého přístupu, pravidelného krmení, ošetřování a mazlení, se pejsek změnil k nepoznání.

Podívejte se, co dokáže trpělivost a láska. Nikdo by dnes už neuvěřil, že tento veselý, hravý a hrdě se tvářící pes, který si je vědom své majestátnosti, bylo to ubohé stvoření ležící u cesty a odevzdaně čekající na svůj konec. Věříme, že najde rodinu, která ho bude mít ráda a vynahradí mu všechno utrpení, kterého se mu od předchozích pánů dostalo.

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 7. 6. 2021 18:11 Nahlásit obsah