Přemek Forejt oslavil 36. narozeniny. Partnerka Eva Burešová jej překvapila tajnou oslavou

Přemek Forejt oslavil 36. narozeniny. Partnerka Eva Burešová jej překvapila tajnou oslavou Zdroj: Profimedia

Šéfkuchař Přemek Forejt oslavil 16. dubna své 36. narozeniny ve velkém stylu. A to zásluhou své partnerky Evy Burešové, která si pro něj nachystala opravdu nádherné překvapení v podobě tajné narozeninové oslavy. Jak vše konkrétně probíhalo, herečka sdílela na svém Instagramu.

Eva Burešová uspořádala pro svého partnera a otce svého syna Tristana Williama u příležitosti jeho 36. narozenin tajný večírek. Tato narozeninová akce byla pro Přemka Forejta velkým překvapením, které rozhodně nečekal.

Ač měl šéfkuchař narozeniny v neděli 16. dubna, Eva Burešová s rodinou a jejich společní přátelé mu na tajné akci poblahopřáli již v sobotu 15. dubna. Podle postů, které herečka sdílela na Instagramu, se tento narozeninový večírek opravdu povedl.

Jestli něco miluju nejvíc na světě, je to dělat radost jiným. Myslím, že v sobotu se mi to podařilo! Děkuji všem našim přátelům a úžasné rodině za to, jak se zapojili a Přemkovi tu radost udělali a to velkou,” napsala Eva Burešová pod fotky z vydařené narozeninové akce.

Zdroj: Shutterstock Tajný večírek u příležitosti 36. narozenin Přemka Forejta se uskutečnil na místě vzdáleném zhruba 40 minut od Prahy. Jak ukázala Eva Burešová na instagramovém videu, když šéfkuchař vešel do potemnělé místnosti, všichni začali zpívat narozeninovou píseň “Hodně štěstí, zdraví”, což Přemka Forejta neskutečně dojalo. Na svou narozeninovou oslavu, kterou pro něj nachystala jeho milující partnerka, tak jen tak nezapomene.

Zdroj: Instagram.com/evabureshsalvatore
Autor:
Publikováno: 21. 4. 2023 16:05 Nahlásit obsah