Dívka se zařekla, že nebude tlustou nevěstou: Zhubla 61 kilo a oblékla se do vysněných šatů

Dívka se zařekla, že nebude tlustou nevěstou: Zhubla 61 kilo a oblékla se do vysněných šatů Zdroj: Instagram.com @then_now_tomorrow

Vypadat na své vlastní svatbě naprosto dokonale je snem každé nevěsty. Tento sen měla také Mary Jane O'Toolová, která se musela vzhledem ke své váze oblékat pouze do pluse size velikostí. Když jí její přítel požádal o ruku, zařekla se, že nebude rozhodně tlustou nevěstou. Její úsilí se vyplatilo a ve svůj den D vypadala naprosto famózně.

Američanka Mary Jane O'Toolová ještě donedávna nevypadala tak skvěle jako nyní. Vážila 130 kilogramů, málo se hýbala a ráda se stravovala ve fastfoodech. Její nezdravý životní styl se na jejím vzhledu podepsal nejen nadbytečnými kilogramy, ale i zdravotními problémy.

Tomu, že je pro ni obezita opravdu rizikovou záležitostí Mary nevěnovala příliš velkou pozornost. Vše se ale změnilo, když jí její přítel požádal o ruku. Největší motivací v hubnutí pro tuto americkou dívku totiž byla blížící se svatba. Mary si chtěla obléct vysněné šaty, které ale nebyly v její velikosti vůbec k dostání.

„Během příprav na svatbu jsem v jednom svatebním salonu narazila na překrásné šaty, které byly přesně podle mého gusta. Ovšem neměly je v mé velikosti 22. V salonu mi řekli, že když by je na mě ušili, musela bych si za další látku připlatit 600 dolarů,“ popisuje Mary.

I když tato dívka byla zvyklá platit „tukovou daň“, protože si kvůli své obezitě nemohla dovolit opravdu vše, tohle bylo něco jiného. Mary se rozhodla, že zhubne a že se do svých vysněných šatů jednou přeci jenom dostane. V její motivaci jí začal podporovat také její přítel.

Mary se dala na zdravější a vyváženější stravu a začala jíst pět menších jídel denně. Do svého chytrého telefonu si rovněž nainstalovala aplikaci Lose It!, která denně sledovala její příjem jídla a kalorií. Po pár měsících svého úsilí začala čtyřikrát až pětkrát týdně chodit i do posilovny.

„Zjistila jsem, že mě to v posilovně neuvěřitelně baví. Byla jsem šokována sama sebou a tím, jakou proměnou jsem prošla,“ říká Mary.

Když se v roce 2018 vydávala uličkou ke svatebnímu oltáři, byla lehčí o celých 61 kilogramů. A vypadala skutečně nádherně. Měla na sobě svatební šaty svých snů, které měly odhalená záda a dlouhé rukávy.

Mary svou proměnu sdílí také na svém Instagramu, kde ji všichni za její úsilí jen a jen chválí. A když na této sociální síti zveřejnila svou fotku ve svatebních šatech, všem z její neuvěřitelné krásy spadla brada.

Autor:
Publikováno: 15. 5. 2019 14:00 Nahlásit obsah