Žena přežila opravdu brutální útok svého manžela. Ten ji v garáži udeřil do hlavy a pak zapálil...

Žena přežila opravdu brutální útok svého manžela. Ten ji v garáži udeřil do hlavy a pak zapálil... Zdroj: http://opitslinkfest.blogspot.cz/

Rádi bychom jen na úvod napsali, že následující článek obsahuje fotografie, kterou nejsou vhodné pro slabší povahy. Máme pro vás totiž příběh týrané ženy, která jen o vlásek unikla smrti.

Bohužel je to jen další příběh ženy, která se stala obětí domácího násilí. Jenže v případě Audrey Mabreyové se jednalo ještě o něco mnohem horšího. Audrey byla vdaná za Christophera Hanneyho a na první pohled se mohlo zdát, že je jejich manželství šťastné. Jenže jak už to u týraných žen bývá, Audrey se nikomu s tím, co se u nich doma děje, nesvěřila.

Ačkoliv Christopher vypadal před rodinou i známými jako milý a přátelský člověk, svou veškerou zlost i špatnou náladu si za zavřenými dveřmi vybíjel na své ubohé ženě. Kdyby se Audrey nebála a nestyděla se o tomto otevřeně hovořit, nic z toho, co se v roce 2009 stalo, nemuselo proběhnout. V ten den již nešlo jen o bití, v ten den jí šlo doslova o život.

Zdroj: www.tampabay.com

strana 1 / 3
Autor:
Publikováno: 5. 5. 2021 20:22 Nahlásit obsah