Kategorie Domácí násilí

Článek
V Latinské Americe vypukla pandemie domácího násilí. Vystresovaní muži ve velkém týrají své ženy
V Latinské Americe vypukla pandemie domácího násilí. Vystresovaní muži ve velkém týrají své ženy Nucená domácí izolace nařízená v důsledku pandemie koronaviru spustila v některých zemích světa vlnu domácího násilí, která podle OSN vzrostla celosvětově o 20 procent. Velmi zřetelné je to zejména v Latinské Americe. Zde se ženy více než nákazy novým koronavirem bojí naopak svého agresivního partnera.
Článek
Jak pomoci někomu, kdo je týraný?
Jak pomoci někomu, kdo je týraný? Vědět nebo si myslet, že někdo, na kom vám záleží je v násilném vztahu, může být velmi těžké. Možná se bojíte o její bezpečnost a možná z dobrého důvodu.
Článek
Fakta a mýty o násilí na ženách
Fakta a mýty o násilí na ženách O násilí na ženách existuje mnoho mýtů. Takové mýty však mohou ovlivnit samotné ženy a ti, kteří jim mohou pomoci.
Článek
Vlastního syna s Downovým syndromem vyfotila, jak ho drží v pračce. Pak se s fotkou pochlubila na Facebooku
Vlastního syna s Downovým syndromem vyfotila, jak ho drží v pračce. Pak se s fotkou pochlubila na Facebooku Každá maminka má o své dítě strach a nikdy by na něj nedala dopustit. To se bohužel nedá říct o poblázněné Courtney Stewart, jež dala na sociální síť fotku svého postiženého syna, kterého zavřela do pračky. Poté byla velice překvapená, když se fotka objevila na policejní stanici. Omluvit se stále odmítá.
Článek
Muž uhodil svou ženu i dceru kvůli tomu, že kojila před lékařem. Těchto případů jen přibývá…
Muž uhodil svou ženu i dceru kvůli tomu, že kojila před lékařem. Těchto případů jen přibývá… V současné době policie v Novém Mexiku pátrá po muži, který uhodil svou ženu a následně udeřil do hlavičky i svou novorozenou dceru. Proč se dopustil tohoto hrůzného činu? Muž se rozčílil nad tím, že jeho žena kojí dítě před lékařem, tedy mužem.
Článek
Týdny byla týraná svým přítelem. Kvůli jeho slávě však nebyl odsouzen…
Týdny byla týraná svým přítelem. Kvůli jeho slávě však nebyl odsouzen… Domácí násilí může být všude kolem nás a může se objevit i tam, kde by ho nikdy nikdo nečekal. Valentina Henriquez Albornoz, kterou můžete vidět na fotografii, je 23letá studentka, která se zamilovala do zpěváka jedné známé kapely.
Článek
Žena přežila opravdu brutální útok svého manžela. Ten ji v garáži udeřil do hlavy a pak zapálil...
Žena přežila opravdu brutální útok svého manžela. Ten ji v garáži udeřil do hlavy a pak zapálil... Rádi bychom jen na úvod napsali, že následující článek obsahuje fotografie, kterou nejsou vhodné pro slabší povahy. Máme pro vás totiž příběh týrané ženy, která jen o vlásek unikla smrti.
(3) Načíst více