Žebříček žen podle znamení zvěrokruhu. Které jsou ty nejlepší partnerky do života?

Žebříček žen podle znamení zvěrokruhu. Které jsou ty nejlepší partnerky do života? Zdroj: Shutterstock.com

Jen málokdo by mohl popřít, že to, v jakém jsme se narodili znamení, toho o nás mnoho vypovídá. Každé znamení má své slabé a silné stránky, které jen těžko dokážeme změnit, a právě tyto vlastnosti tvoří naši osobnost.

V tomto článku se dnes ale spíše více zaměříme na ženy a na to, jak na tom jsou ve vztazích podle toho, jaké jsou znamení. Sestavili jsme žebříček, na jehož konci jsou ty nejlepší partnerky či manželky.

12. místo – Štír

Ženy narození v tomto znamení zaujímají poslední místo v tomto žebříčku. Proč? Není to proto, že by nebyly atraktivní či inteligentní, právě naopak. Jenže muži se s nimi cítí jako ve vězení. Jakmile totiž muž nedělá přesně to, co ony chtějí, hned je oheň na střeše. Tyto ženy proto raději více vyhledávají krátkodobé vztahy, ve kterých se nemusí podřizovat.

11. místo – Ryby

I přes velmi dobré vlastnosti, které tyto ženy mají, u nich často převládá náladovost. Když se dobře vyspí a oplývají dobrou náladou, jsou to naprosto dokonalé ženy, se kterými se ani na chviličku nudit nebudete. Jakmile ale mají náladu špatnou, dokážou vytvořit peklo na zemi i z naprostých maličkostí. Neumí se také příliš přizpůsobovat, chtějí dělat jen to, co jim vyhovuje a to pro vztah není úplně ideální.

Zdroj: Shutterstock.com

10. místo – Lev

Lvice rády loví a pak si se svými partnery také rády hrají, jenže jejich velkou chybou je to, že pro ně nikdo není dost dobrý. Ať pro ni uděláte první a poslední, vždycky to bude málo a bude chtít víc. Na výběr svých partnerů je také dost opatrná a jen tak někoho si k sobě nepustí, ale pokud ano, dokáže se bezhlavě zamilovat.

9. místo – Střelec

Tyto ženy jsou doslova malí ďáblíci na Zemi. Když se pustíte do vztahu se Střelkyní, měli byste vědět, že od této chvíle bude všechno jen podle ní a pokud tomu tak nebude, nechtějte ani vědět, co přijde. Slovo kompromis pro tyto ženy nemá místo, což je důvod, proč jim vztahy příliš nevychází.

8. místo – Blíženci

Ženy narozené ve znamení Blíženců mají jednu velmi specifickou vlastnost a to takovou, že dokážou během pár minut prokouknout každého, takže před nimi jen máloco utajíte. Ze všeho nejvíce nesnáší lži a přetvářku. Pokud však sdílíte stejné hodnoty, bude vám vztah klapat.

Zdroj: Shutterstock.com

7. místo – Beran

Žena Beran oplývá vysokým sebevědomím a beraní tvrdohlavostí. Jakákoliv kritika ji dokáže pěkně vytočit. Oproti jiným znamením se však nesnaží svého partnera převychovat, což je něco, co opačné pohlaví zcela jistě ocení.

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 31. 1. 2021 10:20 Nahlásit obsah