Monika Leová čeká druhé dítě: Budeme čtyři, přiznala

Monika Leová čeká druhé dítě: Budeme čtyři, přiznala Zdroj: Profimedia

Modelka, Česká Miss Earth 2013 a bývalá moderátorka FTV Prima Monika Leová prozradila na Instagramu krásnou zprávu. Tato sympatická žena je opět těhotná, se svým manželem Martinem Košínem čeká druhé miminko. Zda to bude opět holčička, nebo chlapeček, manželé veřejně ještě neodtajnili.

“Dobrý den, břicho ven - tohle z vietnamských dobrot asi nebude. Mnoho z vás už správně poznalo, že budeme čtyři,” oznámila Monika Leová svým instagramovým sledujícím krásnou novinku.

O tom, že je v radostném očekávání, informovala sympatická moderátorka své fanoušky z Vietnamu, kde aktuálně tráví dovolenou a zároveň příjemný čas se svou vietnamskou rodinou. Instagramové sledující navíc potěšila fotkou z písečné pláže, na které ji manžel Martin Košín objímá zezadu a na které drží společně v rukou nejnovější fotku z těhotenského ultrazvuku.

Monika Leová se aktuálně nachází ve čtvrtém měsíci těhotenství. Zda pod srdcem nosí holčičku, nebo chlapečka, zatím veřejně neprozradila. V každém případě bude mít její dvouletá dcerka Mia za několik měsíců sourozence a stane se z ní velká sestřička.

Zdroj: Shutterstock Jak těhotná moderátorka odtajnila, momentálně se cítí skvěle. První tři měsíce těhotenství pro ni byly dle jejích slov náročné, ale nyní je již vše v pořádku a těší se na nový přírůstek do rodiny.

Poté, co Monika Leová prozradila, že budou zanedlouho čtyři, její instagramový profil zaplavila spousta gratulací od přátel, známých a fanoušků. I my Monice k této krásné zprávě moc gratulujeme a přejeme jí hlavně spoustu zdraví!

Zdroj: Instagram.com/leova_monika
Autor:
Publikováno: 13. 3. 2023 10:50 Nahlásit obsah