Kategorie Monika Leová

Článek
Monika Leová čeká druhé dítě: Budeme čtyři, přiznala
Monika Leová čeká druhé dítě: Budeme čtyři, přiznala Modelka, Česká Miss Earth 2013 a bývalá moderátorka FTV Prima Monika Leová prozradila na Instagramu krásnou zprávu. Tato sympatická žena je opět těhotná, se svým manželem Martinem Košínem čeká druhé miminko. Zda to bude opět holčička, nebo chlapeček, manželé veřejně ještě neodtajnili.
Článek
Holčička Moniky Leové roste jako z vody. Přesvědčte se, že je 9měsíční Mia roztomilost sama
Holčička Moniky Leové roste jako z vody. Přesvědčte se, že je 9měsíční Mia roztomilost sama Česká miss a bývalá moderátorka TV Prima Monika Leová se loni v dubnu stala poprvé maminkou. Od té doby její dcerka Mia neskutečně vyrostla. Holčička má v současnosti 9,5 měsíce a je opravdu krásná. Jelikož Monika Leová není na svém Instagramu skoupá na fotky a videa z rodinného života, o roztomilosti její dcerky se můžete přesvědčit i sami.
Článek
Moderátorka Monika Leová ukázala krásné vánoční fotky s dcerou Miou a manželem. Snímky se skutečně povedly
Moderátorka Monika Leová ukázala krásné vánoční fotky s dcerou Miou a manželem. Snímky se skutečně povedly Rodinné vánoční focení se pro spoustu z nás stalo tradicí, na kterou nedáme dopustit. Nejinak tomu je v případě Moniky Leové, která jej má pro letošní rok již za sebou. Jelikož svou prvorozenou dcerku přivedla na svět 17. dubna 2021, se svým manželem Martinem Košínem se rodinného vánočního focení zúčastnila vůbec poprvé. A že se fotky povedly!
Článek
Moderátorka Monika Leová porodila holčičku. Dostala krásné jméno Mia
Moderátorka Monika Leová porodila holčičku. Dostala krásné jméno Mia Moderátorka Monika Leová, kterou známe zejména z obrazovky TV Prima, se stala novopečenou maminkou. Svému manželovi Martinu Košínovi porodila 17. dubna 2021 krásnou holčičku. Jejich prvorozená dcerka má jméno Mia.
Článek
Těhotná moderátorka Monika Leová to má za pár. Těhotenské bříško jí opravdu sluší
Těhotná moderátorka Monika Leová to má za pár. Těhotenské bříško jí opravdu sluší Moderátorka Monika Leová si pomalu balí tašku do porodnice. Se svým manželem Martinem Košínem se těší na to, až na světě zanedlouho přivítají svou prvorozenou holčičku. Oblíbená moderátorka, herečka a miss se ještě stihla na Instagramu pochlubit sérií těhotenských fotek, kterou nafotil právě její manžel.