Těhotná moderátorka Monika Leová to má za pár. Těhotenské bříško jí opravdu sluší

Těhotná moderátorka Monika Leová to má za pár. Těhotenské bříško jí opravdu sluší Zdroj: Unsplash

Moderátorka Monika Leová si pomalu balí tašku do porodnice. Se svým manželem Martinem Košínem se těší na to, až na světě zanedlouho přivítají svou prvorozenou holčičku. Oblíbená moderátorka, herečka a miss se ještě stihla na Instagramu pochlubit sérií těhotenských fotek, kterou nafotil právě její manžel.

České celebrity v současné době zažívají babyboom. Další hvězdnou ženou, která na světě zanedlouho přivítá svého prvního potomka, je moderátorka TV Prima Monika Leová. Tato půvabná žena, která v roce 2013 zabodovala na České Miss, totiž se svým manželem Martinem Košínem čeká holčičku.

Těhotná Monika Leová si jíž balí tašku do porodnice, protože se jí pomalu, ale jistě blíží dubnový termín porodu. Na svém Instagramu se však ještě stihla pochlubit sérií těhotenských fotek, které uprostřed prosluněné jarní zahrady nafotil její manžel Martin Košín.

Kvůli miminku se manželský pár přestěhoval z Prahy do Dvořiska u Chocně v Pardubickém kraji. A to do dvojgeneračního domku, kde žije Moničina babička a kde také třicetiletá moderátorka dříve vyrůstala.

Podle instagramových fotek se zdá, že Monice Leové život mimo Prahu svědčí, protože září jako sluníčko. Krásná nastávající maminka si nejen pomaličku balí věci do porodnice, ale pro svou holčičku, kterou ještě nosí pod srdcem, nakupuje výbavičku.

Jak je z fotek na Instagramu patrné, těhotenství u Moniky Leové probíhá pohodově a velmi poklidně. Přejeme jí, aby přesně takový byl i její porod a aby si tato hvězdná nastávající maminka mohla v náručí zanedlouho pochovat svou zdravou a krásnou holčičku.

Autor:
Publikováno: 6. 4. 2021 10:01 Nahlásit obsah