Moderátorka Monika Leová ukázala krásné vánoční fotky s dcerou Miou a manželem. Snímky se skutečně povedly

Moderátorka Monika Leová ukázala krásné vánoční fotky s dcerou Miou a manželem. Snímky se skutečně povedly Zdroj: Profimedia

Rodinné vánoční focení se pro spoustu z nás stalo tradicí, na kterou nedáme dopustit. Nejinak tomu je v případě Moniky Leové, která jej má pro letošní rok již za sebou. Jelikož svou prvorozenou dcerku přivedla na svět 17. dubna 2021, se svým manželem Martinem Košínem se rodinného vánočního focení zúčastnila vůbec poprvé. A že se fotky povedly!

Monika Leová, kterou máte jistě v čerstvé paměti jako moderátorku TV Prima nebo českou miss, se letos 17. dubna stala hrdou maminkou. Svému manželovi Martinu Košínovi porodila dcerku Miu, která má nyní již 7 měsíců. 

Novopečená maminka Monika Leová si své mateřství vychutnává plnými doušky. Ostatně, jak tráví čas se svou prvorozenou holčičkou Miou, průběžně ukazuje také na svém instagramovém účtu. 

Aktuálně se Monika Leová na Instagramu pochlubila krásnými vánočními fotkami, které berou dech. “Kdo chce poslat vánoční pohlednici?” připsala k sadě rodinných fotek s vánoční tematikou.

Monika Leová se se svým manželem Martinem Košínem letos účastnili vánočního focení jako rodina vůbec poprvé, neboť jejich společná dcerka Mia přišla na svět letos na jaře. Na letošních vánočních fotkách jsou tedy konečně všichni tři.

Krásnou vzpomínkou pro tuto rodinu je určitě loňské předvánoční focení, na kterém měla Monika Leová ještě těhotenské bříško. Byla tehdy ve 20. týdnu těhotenství a na narození své dcerky Miy si musela ještě nějakou dobu počkat.

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 26. 11. 2021 09:51 Nahlásit obsah