Holčička Moniky Leové roste jako z vody. Přesvědčte se, že je 9měsíční Mia roztomilost sama

Holčička Moniky Leové roste jako z vody. Přesvědčte se, že je 9měsíční Mia roztomilost sama Zdroj: Profimedia

Česká miss a bývalá moderátorka TV Prima Monika Leová se loni v dubnu stala poprvé maminkou. Od té doby její dcerka Mia neskutečně vyrostla. Holčička má v současnosti 9,5 měsíce a je opravdu krásná. Jelikož Monika Leová není na svém Instagramu skoupá na fotky a videa z rodinného života, o roztomilosti její dcerky se můžete přesvědčit i sami.

Podle instagramových příspěvků je 9,5měsíční Mia po svých rodičích Monice Leové a Martinu Košínovi veselá kopa. Nelze přehlédnout, že skvěle svým rodičům sekunduje jak na fotkách, tak na videích a má přitom stále úsměv na tváři.

Monika Leová si užívá svého mateřského života opravdu na plno. Patří k němu přebalování, pravidelné krmení a také zabavování dcerky nejrůznějšími hračkami. A že je malá Mia skutečně vynalézavá!

“Klasika - všechno možný, jen ne hračky!” okomentovala Monika Leová vtipné video, ve kterém ukázala, že její dcerka místo hraček preferuje třeba plastovou láhev, mobilní telefon nebo dveřní zarážku. 

“Má to snad někdo jinak?” zeptala se bývalá moderátorka na Instagramu dalších maminek, které jí potvrdily, že je to snad všude stejné. V komentářích Monika Leová dodala, že si její dcerka jako hračky oblíbila také pantofle, papírové utěrky a papírové kapesníky.

Podle některých maminek je další oblíbenou činností batolat vyházet skříň a zalézt do ní. “Tohle bude asi další fáze - kramaření šuplíků, skříní atd.,” dodala se smíchem slavná maminka, která se tak má zřejmě na co těšit.

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 3. 2. 2022 09:44 Nahlásit obsah