Kategorie Hračky

Článek
Vánoční nakupování bez dětského pláče a zuřivých scén: Maminka Kristina Watts se podělila o trik, jak této pohromě zabránit
Vánoční nakupování bez dětského pláče a zuřivých scén: Maminka Kristina Watts se podělila o trik, jak této pohromě zabránit Chodíte nakupovat vánoční dárky se svými dětmi? V tom případě jste určitě na vlastní kůži zakusili, že se tato činnost neobejde bez dětského zuřivého pláče. Ale nemusí to být tak být vždy. Až příště s dětmi vyrazíte na vánoční nákupy, vyzkoušejte trik americké maminky Kristiny Watts, která přišla na to, jak zabránit dětským scénám v obchodech.
Článek
Chtěla, aby její děti začaly po sobě uklízet. Její trik teď sdílí matky po celém světě
Chtěla, aby její děti začaly po sobě uklízet. Její trik teď sdílí matky po celém světě Asi každá máma ví, že starost o děti a domácnost je zápřah na plný úvazek. A co teprve, pokud těch dětí máte víc?! Jednu z maminek už začalo štvát, že musí po svých dětech neustále uklízet nepořádek a rozhodla se s tím něco udělat.
Článek
Dělení na modro-růžový svět: Chlapec chtěl na obličej namalovat motýla, matka mu to zakázala
Dělení na modro-růžový svět: Chlapec chtěl na obličej namalovat motýla, matka mu to zakázala Holky si hrají s panenkami a kluci zase s autíčky... To bývávalo, dnešní doba se už snaží bořit tyto stereotypy a striktní dělení na růžový a modrý svět. Zatímco holčička s bagrem tolik nepřekvapí, na kluka, který si hraje s bárbínou, se ostatní dívají spatra. Podobný zážitek pospala i Britka, která na rodinných oslavách zdobí dětem obličeje.
Článek
Last minute vánoční dárky pro děti
Last minute vánoční dárky pro děti Vánoce už klepou na dveře a vy ještě nemáte všechny dárečky? Nevadí, žádnou paniku. Poradíme vám, jak vybrat dárky pro dětičky v každém věku!