Kategorie Hračky

Článek
Vánoční nakupování bez dětského pláče a zuřivých scén: Maminka Kristina Watts se podělila o trik, jak této pohromě zabránit
Vánoční nakupování bez dětského pláče a zuřivých scén: Maminka Kristina Watts se podělila o trik, jak této pohromě zabránit Chodíte nakupovat vánoční dárky se svými dětmi? V tom případě jste určitě na vlastní kůži zakusili, že se tato činnost neobejde bez dětského zuřivého pláče. Ale nemusí to být tak být vždy. Až příště s dětmi vyrazíte na vánoční nákupy, vyzkoušejte trik americké maminky Kristiny Watts, která přišla na to, jak zabránit dětským scénám v obchodech.
Článek
Chtěla, aby její děti začaly po sobě uklízet. Její trik teď sdílí matky po celém světě
Chtěla, aby její děti začaly po sobě uklízet. Její trik teď sdílí matky po celém světě Asi každá máma ví, že starost o děti a domácnost je zápřah na plný úvazek. A co teprve, pokud těch dětí máte víc?! Jednu z maminek už začalo štvát, že musí po svých dětech neustále uklízet nepořádek a rozhodla se s tím něco udělat.
Článek
Dělení na modro-růžový svět: Chlapec chtěl na obličej namalovat motýla, matka mu to zakázala
Dělení na modro-růžový svět: Chlapec chtěl na obličej namalovat motýla, matka mu to zakázala Holky si hrají s panenkami a kluci zase s autíčky... To bývávalo, dnešní doba se už snaží bořit tyto stereotypy a striktní dělení na růžový a modrý svět. Zatímco holčička s bagrem tolik nepřekvapí, na kluka, který si hraje s bárbínou, se ostatní dívají spatra. Podobný zážitek pospala i Britka, která na rodinných oslavách zdobí dětem obličeje.
Článek
Last minute vánoční dárky pro děti
Last minute vánoční dárky pro děti Vánoce už klepou na dveře a vy ještě nemáte všechny dárečky? Nevadí, žádnou paniku. Poradíme vám, jak vybrat dárky pro dětičky v každém věku!
Článek
Bizarní podívaná: Plyšáci naruby
Bizarní podívaná: Plyšáci naruby Obrázek jako z loutkového hororu. I takto vypadají fotografie plyšáků převrácených naruby. Žádný heboučký plyšový kožíšek a očka jako korálky. Spíše bizarně vypadající torza ve tvaru zvířátek. Jako by plyšové hračky získaly pouhým převrácením úplně novou identitu...
Článek
Fotografie dětí a jejich hraček z různých koutů světa
Fotografie dětí a jejich hraček z různých koutů světa Italský fotograf Gabriele Galimberti vytvořil kolekci fotografií Toy Stories, která zachycuje děti z různých koutů světa spolu s jejich hračkami. Tyto fotografie Galimberti pořídil během své osmnáctiměsíční cesty kolem světa. Za…
Článek
Čtenářka píše: Vzpomínka na plyšáky
Čtenářka píše: Vzpomínka na plyšáky Když vidím malé dítě, jak k sobě tulí hračku a mluví na ní, je to skutečně stejné jako by té hračce vdechlo život. Děti své hračky milují stejně jako by měly duši. Není divu, že to inspirovalo filmaře a spisovatele k napsání různých pohádek. Z pohledu dětí to tak skutečně je!
Článek
Panenky nahánějící strach
Panenky nahánějící strach Panenky jsou nejoblíbenějšími hračkami velkého množství holčiček, s některými panenkami by si však téměř nikdo hrát nechtěl. Přinášíme vám galerii strašidelných panenek, z nichž některé by mohly být součástí vašich nočních můr nebo hororových filmů.
(4) Načíst více