Nejpřitažlivější znamení zvěrokruhu, které na druhé působí jako magnet: Patříte mezi ně?

Nejpřitažlivější znamení zvěrokruhu, které na druhé působí jako magnet: Patříte mezi ně? Zdroj: Shutterstock

Jací jsou nejpřitažlivější muži a nejpřitažlivější ženy podle horoskopu? Několik hvězdných znamení, které v sobě mají přirozený šarm, charisma a půvab, působí na druhé doslova jako magnet. Přinášíme tři nejpřitažlivějších znamení zvěrokruhu, kterým druzí nedokážou odolat.

Nejpřitažlivějším znamením zvěrokruhu je Štír. Díky tajemnosti

K nejpřitažlivějším znamením zvěrokruhu patří lidé narození ve znamení Štíra. Je to díky tomu, že působí temně a záhadně, čímž jsou pro druhé neodolatelní. Svému protějšku dokážou nasadit pořádného brouka do hlavy. Na Štíry si však dávejte extra pozor. Dokážou přijít, obrátit váš život vzhůru nohama a pak se z něj nenávratně vypařit.

Zdroj: Shutterstock Váhy druhé přitahují svou citlivostí a smyslem pro harmonii

Druhým nejpřitažlivějším znamením zvěrokruhu jsou Váhy, na kterých je nejatraktivnější jejich citlivost, klid a rovněž smysl pro rovnováhu a harmonii. Lidé ve znamení Vah se dokážou vcítit do druhých. Vždy tu pro vás budou, když budete potřebovat pomoc či podporu, proto rovněž patří k ideálním životním partnerům.

Na Býcích je sexy jejich úspěšnost a vytrvalost

Dalším extra přitažlivým znamením zvěrokruhu jsou Býci, na kterých je atraktivní jejich úspěch. Lidé ve znamení Býka zkrátka vědí, co chtějí, a jdou si vytrvale a tvrdohlavě za svým. Býci se rovněž rádi obklopuji krásnými věcmi, jelikož patří k materialistům. Jsou to ale štědří lidé, a tak chtějí hýčkat i své blízké.

Zdroj: Shutterstock Štír, Váhy a Býk jsou přirozeně atraktivní

Že Štír patří k nejpřitažlivějším znamením zvěrokruhu, potvrdila v roce 2019 také statistika seznamovací aplikace Happn. Tato aplikace odhalila, že Štíři byli mezi uživateli seznamky nejoblíbenějším znamením zvěrokruhu během většiny měsíců v roce.

A proč také Váhy a Býk přitahují druhé jako magnet? Vládne jim planeta lásky a krásy Venuše, což je rys patrný v jejich povahách. Co se přitažlivostí týče, za Štírem, Váhami a Býkem následují ohnivá znamení Berana a Lva. Tato znamení jsou dominantní a vůdčí a na spoustu lidí působí okouzlujícím až magnetickým dojmem.

Zdroj: Yourtango.com, Bestlifeonline.com, Astrotalk.com
Autor:
Publikováno: 30. 8. 2023 09:50 Nahlásit obsah