Baculatou influencerku urážejí kvůli jejímu sexy manželovi. Nezasloužíš si jej, píšou jí hateři

Baculatou influencerku urážejí kvůli jejímu sexy manželovi. Nezasloužíš si jej, píšou jí hateři Zdroj: Shutterstock

Kanadská influencerka Alicia McCarvell je populární na Instagramu i TikToku. Tato žena s XXL postavou totiž dává veřejně nahlédnout do svého manželského života. Zatímco Alicia je baculatá, její manžel Scott je pohledný, sexy a má vysportovanou postavu. Což někteří lidé nedokážou zkousnout.

Influencerka Alicia McCarvell, která má jenom na Instagramu 785 tisíc sledujících a na TikToku 4,9 milionu sledujících, je snad každý den vystavena nepřejícným hatům. Z jakého důvodu? 

Za vše může hmotnostní rozdíl mezi influencerkou a jejím manželem Scottem. Baculka Alicia McCarvell se však snaží svými příspěvky na sociálních sítích dokázat, že láska nezná hmotnostní limit a že se mohou dva lidé upřímně milovat bez ohledu na to, jak dle všeobecných standardů krásy vypadají.

“Učili nás věřit, že náš zevnějšek je tím, co nás dělá hodnými. Tato víra neovlivňuje pouze tlusté lidi. Tyto standardy krásy nutí některé tlusté lidi, aby si mysleli, že nejsou hodni lásky nebo radostného života. A některé hubené lidi zase učí věřit tomu, že si jich mají ostatní vážit pouze kvůli jejich tělu,” poznamenala influencerka Alicia.

Tato žena otevřeně kritizuje názory ostatních, podle kterých je nereálné, aby se pohledný muž se sexy vyrýsovanou postavou zamiloval do tlusté ženy.

Influencerka Alicia McCarvell si ve svých příspěvcích na Instagramu a TikToku vzala na paškál všeobecně zažitý standard, podle kterého jsou hubenější muži a hubenější ženy v očích veřejnosti považováni za mnohem atraktivnější. Právě dle některých haterů, by měl být její manžel Scott s někým hubenějším, než je Alicia.

Najdou se také lidé, kteří kanadské influencerce do komentářů i do zpráv píšou, že je s ní její sexy manžel pouze z vypočítavosti nebo pro peníze. Dokonce to došlo tak daleko, že někteří uvedli, že její muž musí být gay nebo musí trpět určitou formou fetiše.

V každém případě Alicia McCarvel a její manžel Scott jsou jasným příkladem toho, že láska není jenom o vzhledu. “Můj manžel si váží toho, kdo jsem, cení si mého pracovního nasazení, mého humoru a mého srdce,” podotkla kanadská influencerka upřímně.

Zdroj: Instagram.com/aliciamccarvell, Nypost.com, Metro.co.uk

Autor:
Publikováno: 11. 7. 2022 09:54 Nahlásit obsah