Kategorie Přitažlivost

Článek
Marie Doležalová vyhlásila anketu o nejsexy muže Česka. Kdo vyhrál?
Marie Doležalová vyhlásila anketu o nejsexy muže Česka. Kdo vyhrál? Herečka Marie Doležalová vyhlásila na svém Instagramu velmi zajímavou anketu. Vyzvala své sledující, aby napsali, kdo je podle nich nejpřitažlivějším mužem Česka. Do TOP 10 se probojovali slavní muži především z řad herců.
Článek
Máte plnovous? Tento fyzický rys je pro nás ženy tím nejpřitažlivějším
Máte plnovous? Tento fyzický rys je pro nás ženy tím nejpřitažlivějším Stejně tak, jako se některým mužům líbí spíše blondýny, jiným brunetky, štíhlé nebo plnější, tak i ženy mají své vysněné muže s velkým “M”. Pokud chcete vědět, jaké mužné typy nejvíce přitahují nás ženy, tak tady je odpověď!
Článek
Víte, jakým způsobem chodíte? Vaše chůze vypovídá o mnoha věcech
Víte, jakým způsobem chodíte? Vaše chůze vypovídá o mnoha věcech Chůze každého člověka na planetě je svým způsobem ojedinělá a unikátní, vyplývá z podstaty nás samých. Postačí jen, když se na veřejnosti trošku porozhlédnete a nebudete se stačit divit, kolika možnými způsoby lze vlastně chodit. Jakákoliv taková chůze pak vypovídá o charakteru, náladě nebo sexuální přitažlivosti jedince.
Článek
Málo známá fakta o menstruaci: Co vše odhalily vědecké studie?
Málo známá fakta o menstruaci: Co vše odhalily vědecké studie? Menstruace se nás žen týká každý měsíc. Ovšem, i když si myslíme, že ji známe jako své boty, dokáže nás v mnohém překvapit. Dokazují to i některé vědecké studie, které o menstruaci odhalily spoustu zajímavých věcí. O některých z nich jste rozhodně neměla ani tušení.
Článek
Co se mužům na ženách nejvíce líbí a čemu neodolají?
Co se mužům na ženách nejvíce líbí a čemu neodolají? Některé ženy se ani moc nemusí snažit a jejich úspěchy u mužů jsou zaručené. Ptáte se proč tomu tak je? Máme vysvětlení, se kterým přišli sami vědci. Na co tedy došli?
Článek
Jste tou, o které muži sní? Tyto ženy dokážou muže doslova uhranout
Jste tou, o které muži sní? Tyto ženy dokážou muže doslova uhranout Jste při intimních situacích sebevědomá? Právě to má podle vědců z Belgie velký vliv na váš sexuální život. Vaše sebevědomí ovšem neovlivňuje, jak by se mohlo na první pohled zdát, krásná postava, ale spíše tvář.
Článek
Existují dva typy žen, které jsou pro muže nejatraktivnější. Jste to vy?
Existují dva typy žen, které jsou pro muže nejatraktivnější. Jste to vy? Již po staletí se snažíme my ženy přijít na to, co muže na nás přitahuje nejvíce. Proč se stává, že nepříliš atraktivní dívka dokáže okouzlit více než dlouhonohá blondýnka s modrýma očima?
Článek
Vzájemná chemie mezi mužem a ženou: Podle čeho poznáte, že se týká i vás?
Vzájemná chemie mezi mužem a ženou: Podle čeho poznáte, že se týká i vás? Už se vám někdy stalo, že jste zcela náhodou narazila na úplně cizího člověka a zamilovala jste se do něj na první pohled? A cítila jste, že ten druhý to cítí úplně stejně? K těmto stavům nedochází pouze v červené knihovně. Děje se tak tehdy, když mezi dvěma lidmi existuje absolutní chemie. Jak ji ale poznáte?
Článek
Máte dolíčky ve tvářích? Jde o genetickou abnormalitu, která se dědí
Máte dolíčky ve tvářích? Jde o genetickou abnormalitu, která se dědí Dolíčky ve tvářích jsou znakem roztomilosti a nevinnosti. Na druhou stranu jsou smyslné a sexy. Tímto nádherným rysem se ale při úsměvu pyšní jenom zlomek lidí. Zatímco takových dolíčků na stehnech a hýždích by se ráda vzdala snad každá žena, dolíčky ve tvářích jsou jejich velkým snem. Máte tento neobyčejný úsměv i vy?