Dětští podnikatelé vydělávají statisíce i miliony korun: Inspirujte se dětmi, které se toho nebály

Dětští podnikatelé vydělávají statisíce i miliony korun: Inspirujte se dětmi, které se toho nebály Zdroj: pinterest.com

Zatímco většina dětí tráví své dětství u počítačů nebo venku s kamarády, tyto děti se rozhodly, že se namísto toho vrhnou na podnikání. Jejich úsilí se jim vyplatilo, a i díky tomu se staly milionáři ještě před dovršením dospělosti. Pojďte se s námi podívat na jejich neuvěřitelné příběhy.

Názory na dětské podnikání se různí. Zatímco někteří ho odsuzují s tím, že dítě by si především mělo užít dětství a trávit ho hraním si s vrstevníky, jiní mají názor zcela opačný. Oceňují, že dítě může rozvíjet svůj charakter, učit se pracovat a vážit si hodnoty peněz, které si samy vydělaly. Pravdou je, že mnoho dětských podnikatelů se v dospělosti věnuje například psaní knih, přednášení a koučování.

Níže jsme pro vás připravili video, ve kterém se podíváme na osm dětí, které si díky svým nápadům a usilovné práci vydělaly víc, než si mnozí z nás vydělají za celý svůj život.

Mikaila Ulmer prodává svou vlastní limonádu Zdroj: www.pinterest.com

Když dítě stojí v čele firmy

Najdeme mezi nimi například Isabellu Barrett, která se rozhodla využít své slávy z dětských soutěží krásy a rozjela svou vlastní módní značku. Úspěšnou kariéru rozjel i Nick, který už ve čtrnácti letech naprogramoval aplikaci, díky které vydělal miliony dolarů.

Stále více a více lidí se dostává do situace, kdy přemýšlí, jak rozjet svůj vlastní byznys a vydělat peníze. Tyto děti tak třeba i pro vás mohou být inspirací, že v dnešní době těžké konkurence je možné uspět a vybudovat si velmi slušné živobytí.

Mrkněte se na video a dejte nám vědět do komentářů i váš názor. Je podle vás dobře, že se děti věnují podnikání, namísto toho, aby si jen hrály venku s kamarády?

Autor:
Publikováno: 30. 4. 2019 14:00 Nahlásit obsah