Kategorie Podnikání

Článek
Nela Slováková rozjela nový byznys v Chorvatsku. Pronajímá vlastní apartmány
Nela Slováková rozjela nový byznys v Chorvatsku. Pronajímá vlastní apartmány Podnikatelka a bývalá hvězda reality show Hotel Paradise Nela Slováková zakotvila v Chorvatsku. V této jihoevropské zemi si s přítelem pořídila nemovitost s apartmány, které nabízí k pronájmu turistům. Na dovolenou u moře přitom láká na Instagramu vskutku originálním způsobem.
Článek
Andrea Verešová dostala drsný vzkaz: Mazejte do práce a přestaňte se flákat, vzkázal fanoušek
Andrea Verešová dostala drsný vzkaz: Mazejte do práce a přestaňte se flákat, vzkázal fanoušek Modelka Andrea Verešová byla na svém instagramovém účtu vystavena nepěkné kritice. Když sdílela fotku, kterou pořídila na lyžařském svahu ve švýcarských Alpách, jeden sledující jí pod fotku napsal, ať se přestane flákat a maže do práce. Co na to Andrea Verešová? Její reakce vás velmi překvapí.
Článek
Nelu Slovákovou napálili při nákupu nových plavek. Na vlastní kůži zažila nekalé praktiky prodejců
Nelu Slovákovou napálili při nákupu nových plavek. Na vlastní kůži zažila nekalé praktiky prodejců Brněnská podnikatelka a vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková provozuje e-shop, kde nabízí dámské plavky. Mnohdy však neodolá také jiným značkám, a tak si ráda bikiny či jednodílné plavky nakoupí rovněž u konkurence. Tentokrát ale pěkně naletěla a na vlastní kůži zakusila nekalé praktiky prodejců.
Článek
Britská farmářka půjčuje své kozy na videokonference. Z původního vtipu se stal velký byznys
Britská farmářka půjčuje své kozy na videokonference. Z původního vtipu se stal velký byznys Vlivem pandemie koronaviru mnozí z nás komunikují se svými kolegy, spolužáky či učiteli prostřednictvím videohovorů. Farmářka Dot McCarthy z britského Lancashire proto dostala nápad, že jako zpestření půjčí lidem na Zoom, Meet či Google Classroom své kozy. Šlo původně o vtip, tato žena však díky svému bizarnímu nápadu vydělala již 50 tisíc liber.
Článek
Dětští podnikatelé vydělávají statisíce i miliony korun: Inspirujte se dětmi, které se toho nebály
Dětští podnikatelé vydělávají statisíce i miliony korun: Inspirujte se dětmi, které se toho nebály Zatímco většina dětí tráví své dětství u počítačů nebo venku s kamarády, tyto děti se rozhodly, že se namísto toho vrhnou na podnikání. Jejich úsilí se jim vyplatilo, a i díky tomu se staly milionáři ještě před dovršením dospělosti. Pojďte se s námi podívat na jejich neuvěřitelné příběhy.
Článek
Tato znamení zvěrokruhu jsou skvělými podnikateli: Najdete se mezi nimi?
Tato znamení zvěrokruhu jsou skvělými podnikateli: Najdete se mezi nimi? Podnikáte a cítíte se v tom, co děláte, jako ryba ve vodě? Anebo vám vyhovuje klasický zaměstnanecký poměr a jste rádi, že otěže vedení a rozhodování za vás přebírá někdo jiný? O tom, zda máte talent pro podnikání, nebo ne, dokáže hodně říct právě vaše znamení zvěrokruhu. Následující znamení jsou pro podnikání jako zrozená. Jste i vy mezi nimi?